Točno je da se cijena nije mijenjala.
Točno je da su lijepo definirali šta je uključeno.
Po tome sve 5.
Ali po meni pederski. Stavimo nastranu da za 265 kuna dobivaš 25 utakmica i da je 1 utakmica malo više od 10 kuna
Tebi pretplatnik na početku sezone daje pare NA NEVIĐENO. Znači kupuje tvoj proizvod za koji ne zna kakav će biti, ne zna kakva mu je kvaliteta, možda će izgubit prvih 5 utakmica pa će imat 2000 gledatelja na stadionu. Ali tebi pretplatnik unatoč tome daje novce.
Pa jebemu mater, onda stavi sve utakmice do polufinala kupa UEFA i sve utakmice kupa. Nemoj mi se ciganit sa 2 pretkola, pa ćeš u plejofu zaradit još malo na tih 6.000 ljudi koji imaju pretplatu
Nije u redu nikako i tu su me jako razočarali
[uredio kljaka - 27. lipnja 2014. u 14:58]