NapridBili je napisao/la:
Kad je već Europa toliko bitna i ima se para da se dijele premije od 100 000 eura onda se mogla i organizirati nekakva akcija da se Poljud malo napuni protiv Lokomotive.
Stavit besplatan ulaz za sve,pozivat ljude preko medija da dođu na utakmicu,naglasit koliko je ta utakmica bitna,još dodat nešto tipa "spriječimo Dinamovu B momčad od izlaska u Europu"...
Ne bi se ništa zaradilo ali barem bi bila bolja atmosfera kao i hvale vrijedna akcija.
Ni ovako se neće ništa zaradit,bit će 4000 ljudi na utakmici od kojih 3500 sa pretplatom,samo će atmosfera bit 10x gora.
Uzevsi u obzir da su svaku utakmicu gdje je bila euforija i moralo se pobijediti u zadnje dvije godine izgubili, bolje bi bilo jednostavno zatvoriti stadion i pustiti im da igraju u miru i tisine bez straha.