džon vejn je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
kljaka je napisao/la:
da, Gabrila su stavili prvog, a Marića drugog... zato je Harry za nagradu dobio daljnji angažman u kadetima
Vidi cijeli citat
Pa kada nam ćelavo daruvarsko govno opet zaprdi imat će argument kako smo ga i sami istaknili ka jednog oda najboljih hr sudaca.
Vidi cijeli citat
vako nekako, je li ?Vidi cijeli citat
Ih, lako je meni za ove odvjetničke pizdarije, ono ćelavo govno nebi zna ni slovkanjem pročitat ovaj tekst, ono šta stvarno iživcira je kada nam to govno sudi, pa glup ka šta je, nije sposoban sakrit svoje očite namjere.
Recimo Svilokos je bija meštar takvog suđenja, vidiš da te jebe, a nemaš mu šta konkretno prigovorit, to je inteligento potkradanje, za koje Marić i onaj tatin sin Bebek nisu sposobni niti će ikad bit sposobni.
Preočiti su jebiga, možda ih Tatta zbog toga tako i voli