Poruka: 4.201
28. kolovoza 2015. u 02:28
Magla1950 je napisao/la:
Jedina stvar koja je tužnija od ovoga poraza su tribine Poljuda.
Ljudi su počeli izlazit oko 70. i neke minute, a do zadnjih 5 ili više minuti je na stadionu ostalo 20-ak tisuća ljudi. Sramota, sramota, sramota!
A da ne govorin o izljevima frustracija nekih "navijača" i na kakve sve su načine vriđali igrače i trenera CILU utakmicu, povraća mi se od nekih navijača Hajduka.
Vidi cijeli citat

A šta si očekivao ? Zna se da na ovakve utakmice dolaze ljudi koji pohode Poljud jednom svakih nekoliko godina kako bi bacili selfie i hvalili se da su bili na utakmici. Jebe se njima i za Hajduka i za sve,oni su samo došli na spektakl,kad su vidili da ga više nema onda su otišli. Te ćemo opet vidit na stadionu za godinu dana,možda dvije-tri,ovisno o rezultatima kluba.
Pristupio: 19.09.2014.
Poruka: 136
28. kolovoza 2015. u 02:41
NapridBili je napisao/la:

Daleko od toga da meni to nije jasno, al dosad se bar događalo da svi ostanu na stadionu do kraja (izuzev onih standardnih kojima se uvik žuri pobić od gužve). Danas je skoro pola stadiona pobiglo do 85. minute ako se ne varan, možda san ja lud, al ovako nešto ne pantin baš.
Jedva čekan iduće kolo na Poljudu, još ako ne dobijemo Intera standardnih 5-6 iljada (na proliće ide ono 3-4).
[uredio Magla1950 - 28. kolovoza 2015. u 02:46]
neopacifist
neopacifist
Pristupio: 11.08.2011.
Poruka: 1.023
28. kolovoza 2015. u 02:44

da je lako bit torcida, onda bi svi bili torcida.
Pristupio: 08.10.2014.
Poruka: 2.217
28. kolovoza 2015. u 02:57
Asti miša šta ste se uspizdili. Meni baš jedna lipa večer. Bacija san par selfija, vidija par pičića na tribinama, a na terenu češku Barcelonu. Još san skužija da imamo 15 iljada članova, da je Tudor bolji od Mikanovića, Nižić od Milića, a o treneru štaš poć govorit. Uvik san tija na Hajdukovoj klupi vidit Švabu jerbo oni su smireni, staloženi i racionalni.
NapridBili
NapridBili
28. kolovoza 2015. u 03:07
Poslije utakmice sa Norvežanima se toliko žugalo o ogromnim redovima i nemogućnosti ulaska na stadion u miru.
Danas je bilo nekih 5000 ljudi više pa je sve proteklo idealno. Stadion dobro popunjen sat prije utakmice,skoro pa pun 30 min prije a 10-ak minuta prije početka utakmice više-manje svi su na svojim mjestima.
Pouka: Sve se može kad se hoće.
Najlakše dolazit na ulaz 10 minuta prije utakmice i onda žugat da je gužva na ulazima i da su u klubu nesposobni.

U sezoni ima (nažalost) samo nekoliko utakmica gdje je stadion pun (25000+). Ne bi trebao biti problem izdvojit sat vremena i doć malo ranije na te utakmice a protiv Osijeka,Istre i ostatka HNL-a ulazite 5 min prije početka.
Trequartista10 je napisao/la:

Tu ispod opizdin džonon, svoju mlatin kad se dignen nešto raspravit s ljudima iznad

Istok u .

ekipa iz grba
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak

Kalinić- gol nije kriv, ajmo dalje

Tudor - Schmeichel uvik te pročitan sa gušton (i većinom se slažemo), al ako imaš vire u Tudora ka beka oprosti mi al nemaš pojma. Pizdin ova 2 miseca da momak ne može igrat beka, a to šta je bek cili život koga zaboli? Momak ne može igrat beka, jedino pošteno šta je u Hajduka zaigra je bilo u one 2 utakmice kod Vučevića. Neki su se toliko zaljubili u momka zbog borbenosti da ništa ne vide, ovo danas je bila Tudorova klasika, rupa. Momak može postat ka igrač, al ne ka bek, a i meni je drag...
Nižić, Milović - nazad korektno, iako je Slovan odigra taman koliko triba, ostavljani da vode igru, a ni tada im se niko nije nudia
Milić- e sad znan da ću pokupit minusa... PIČKA OD IGRAČA. Pišam ti se na sva tvoja gostovanja. Danas 5 duela dižeš nogu i skakučeš... Bižiš od duela i bojiš se igrača, pa da Eduardo digne nogu jer je istu lomia pripisa bi to pod traumu al moj Miliću, džabe ti gostovanja sa Torcidom ako si pička od igrača. Mene nećeš osvojit patetikom ka šta me ni Maloča nije osvojia. Totalno nespreman igrač, Tudor u odnosu na njega bar ima moć ponavljanja.

Jefferson- igrač za utakmice na Kantridi, Maksimiru i za gostujuće di planiramo tvrdo. U bilo kojoj utakmici di je potrebno odigrat napadački imamo igrača manje. Niti super pogodak niti promašaj, dobili smo solidnog igrača. Nisu pravu ni oni koji drkaju na njega ima 2 miseca, a ni oni koji stalno seru.
Sušić, Caktaš- loše, utopili se u sivilo ekipe. Od njih se očekuje da riješe ovakve utakmice... nisu
Balić- katastrofa... Momak je vanserijski talent, al ako ćemo mu titrat jajca nikad od njega igrača. Ide mi na kurac ovo No Balić no party. Momak je tek krenia igrat, nije ni blizu nekakvog nositelja igre, a mi mu titramo jajca?! Ponašanje ispod svake razine, nervozne gestikulacije prema sucu iz utakmice u utakmice, još nespreman za seniorski nogomet. Njegovom ocu bi zabrania ulazak u ložu doživotno ! Ajde da je reagira u afektu, al znači on je izaša iz lože i spustia se doli. Čovika inače osobno znan i imam generalno dobro mišljenje o njemu, al može ga bit sram za sva vrimena. SRAMOTNO. Mlad si igrač i imaš kredita kod svih, al probudi se...
Vlašić - meni jedini na razini. Nije ima s kim pa je i on paria loš. Par puta iša u prodor, gleda livo Milić stiže ka spori vlak, gleda naprid Zou drže trojica, pa na kraju krene sam jer jednostavno nema kome... Niksi samo tako naprid, nastavi radit.
Maloku- uša već kad mu se trener prida skupa sa suigračima, triba igrat od početka. Uvik trči i daje sve od sebe, a uz to i zna... Zaslužia je još više prilike, danas bez daljnjega uklopljen u sivilo

Zoa- žrtva taktike i  Burića kukavice. Utopljen naprid.

Juranović- premalo da bi išta reka
Roguljić- primjer Baliću kakav će bit ako nastavi bit neozbiljan.

Koliko san god ispa strog prema nekima svima sam zapljeska i na poluvrimenu i na kraju. Sve ću ih opet gledat u nedilju i davat im podršku. Dat kritiku nekom nije loša stvar, nije niko sveta krava.
Neki moraju svatit da je ljubljenje grba posa nas navijača, a njihov je sasvim neki drugi. A neki mulci moraju svatit da još ništa nisu napravili u karijeri, da tek tribaju napravit !

Šjor bajdo, naklon do poda!

#zasvavrimena
Rizla
Rizla
28. kolovoza 2015. u 08:00

Istok u .

Mala sritna familija svaki kutak istoka ima svoju sektu 20ak ljudi koji su godinama pretplatnici na isto misto i među kojima uvik bude najviše tenzija

malo je reć, triba vidit
protiv Osijeka su se dva ispičkarala ričima da je bilo na granici vatanja za gučak,
sinoć su se uredno pozdravili (šaka o šaku, daj struje).
ka i uvik, reka je mandrak, beskrajni dan i na istoku.
malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 5.174
28. kolovoza 2015. u 08:09
Naš glavni problem je što mi nemamo centralnog veznog, Caktaš, Vlašić, Balić, Sušić Maloku Roguljić - svi redom više vole igrati ili na krilu ili iza napadača. To je i razlog zašto nam stoperi vode igru, oni ili napucavaju loptu ili je predaju Baliću i Caštašu koji neznaju donjeti tu loptu bliže golu, posebno Balić (igrač poteza, ali slab u kontakt igri što je jako bitno u igri na centru jer te tu napada protivnička ekipa.
Rizla
Rizla
28. kolovoza 2015. u 08:10
carloss je napisao/la:
Ovo je bila utakmica sezone, ne lazimo se, svi to znamo, a pogotovo oni dole. Brbic je bia najiskreniji i svaka mu cast, nije moga tocnije rec kad je reka da je ovo utakmica petoljetke. Ovim neprolaskom nismo izgubili 3-4 mn eura, izgubili smo 10mn eura!!!!
Ma cekaj, koga branit, kakav Slovan? Ljudi lani skoro ispali iz lige, doslo im prije misec dana deset novih igraca i uigra ih trener iz druge ceske lige????

tribalo bi treneru to petat na stol prije svake presice, a i ostalima od struke, da ne iznalazeta famozna opravdanja.