johnny_m je napisao/la:
Onako usput Karamarko odigrao cijelu utakmicu protiv
Meksika.
Vidi cijeli citat
Triba je odigrat protiv masona i komunista, zabija bi hattrick....
Što prije shvatimo kako nas se politika ne tiče, prije ćemo poć naprid. Svi su dobrodošli svi smo skupa i svi imamo jednu boju - bilo HDZ, SDP, MOST, HČSP, neopredjelneni, Kosovari, Srbi,Slovenci, Japanci. Svaki čovik kojemu je Hajduk u srcu.
Svak ima svoj privatni život i često Hajduk i ostalo dolazi u koliziju, a ne može baš svaki put Hajduk pobjedit i zato svak ko je spreman navijat i pomoć, a ne traži ništa zauzvrat je naš.
Vira koja pripada samo uskoj skupini posvećenih ne može dugo opstat, a zove se sekta.
Ja na sektaštvo ne pristajem.
[uredio Peter Schmeichel - 13. listopada 2015. u 12:04]