alter-ego je napisao/la:
Neka su ga smijenili, a ovi šta sad tu naricaju kako smo se vratili di smo bili prije 4 godine s njegovim otkazom neka smanje sa dramom! Demokraciju smo tražili to smo i dobili, ne kužim čemu sad tu cvilit oko Brbića, ko da je jedina opcija imat Brbića za predsjednika ili propast hahah stvarno ste klauni
Vidi cijeli citat
Pa jebote nije demokracija da se smijeni svakog koga hoće i kad žele jer se ne slažu s njim. Pa valjda postoje neki relevantni pokazatelji neke vrijednosne varijable koje su trebale biti određene prije, a ne da se smjenuje bez konkretnog razloga. Znači to je upravo suprotno od demokracije moj dragi prijatelju. Razlozi ,razlozi....koji su to razlozi da su prije pet mjeseci bili za a sad protiv a međuvremenu su bili izbori.