mandrak je napisao/la:
Prle je napisao/la:
Lord ti piše sam za sebe, na FB :)
Vidi cijeli citat
šta, stvarno? na stranu stavovi, ovi ili oni, al čovik je stvarno encikolopedija Hajduka, prije svega, ali i koječega još, vezano za sport i glazbu
Vidi cijeli citat
Na onom druženju u fleka je mene skoro bacio na guzicu
sa poznavanjem i komentiranjem glazbe. S tim da nije bio
jedini. Kudjah tlips mu je al pari po poznavanju glazbe.
Ona prva ekipa sa SD portalče kad su se čekale bombe
će se teško više ponoviti.
Vole Vas duje, kurany i aprilia je za anale i almanahe foruma,
portala i ostalih elektornskih bespuća.

Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.