clash je napisao/la:
pa po vašem kriteriju hajduk bi onaj papelitos derbi završio s dva igrača manje u 15.minuti. na svom stadionu vlastitom ih prebilo i to bez ispaljenog metka i legende gledaju gdje je koji aut krivo dosuđen.
Vidi cijeli citat
Papelitos derbi ?
Čekaj,je li to onaj derbi di se Bebek usudija sudit penal kontra dinama?
Ono kad je Callelo u živom zidu igrao rukom?
Onaj derbi nakon kojeg je Mamić sazvao presicu,jebavao majku Blažićku a Bebeka poslao na hlađenje ?
Pa taj Bebek u derbiju koju godinu kasnine,kad mu se Mamić smilova, nije vidio paradu Vrsaljka koji je rukom,pet metara ispred njega zaustavio balun šta je iša prema praznoj branci !
Je li taj papelitos derbi?
Mrš u pičku matereinu!
Eto sad si dobio svoje pa nek me baniraju !
[uredio aaaaaj - 11. kolovoza 2016. u 15:36]