Unikat86 je napisao/la:
Predvidam ovaj scenarij :
Svi ce se sloziti da je ovo "odlican" i "aktivan" rezultat. Da u Splitu treba "samo dobiti" 1:0. Cijeli tjedan ce se loziti atmosfera, pozivati ljude da se napuni stadion. Naslovi - povijesna prilika, epska, biblijska....
U raznim medijima ce se javljati domaci "strucnjaci" ala Vulic,Mise, Spaco i sl. i pricati kako ima 90 minuta igre, kako treba biti pametan i da se gol moze postici i u 88. minuti.
Ekipa ce tu udicu progucati izaci pred pune tribine bez plana i programa. Ova mularija ce se jos jedan put "impresionirati". Maccabi ce stati u cvrst blok. Nakon 20 min -po ure ce skuziti da mi nemamo ideje kako kontinuirano napasti. Otvoriti se , stvoriti pritisak i uvaliti jedan gol.
Nakon toga ce se ponovno zatvoriti u blok i mirno privesti utakmicu kraju.
Ne tribaš bit neki genije da bi shvatia da će to tako i bit.. al' očekiva san već da će bit riješeno u prvoj utakmici, ja mislin da su i sami sebe iznenadili