Moglo je bit puno gore, al na kraju je moglo bit i puno bolje.
Iako je ovaj Maccabi sigurno razred europskog baluna više u odnosu na Hajduk nisu sad ni nekakva Barcelona (jedino ih mi svojon taktikon i pristupon možemo napravit takvima) niti su nepobjedivi pogotovo za jedan ludi revanš i puno sriće.
Najvažnija stvar je gol u gostima, to je bilo krucijalno i drži nas na životu. Jednostavno se mora iskoristit taj višak prostora i visoko stajanje kod njih. Sad ga samo pametno triba iskoristit u revanšu iako je pitanje kako će sve to skupa izgledat kad mi budemo morali napadat (ako i kad se janez odluči za to

).
Uglavnon, još jedan mini poraz i maxi nada, samo da opet ne bude bilo još jedno jedno razočarenje nakon šta se napunpa euforija na najjače.