HNK Hajduk Split 2016/2017

Pristupio: 11.07.2016.
Poruka: 325
26. kolovoza 2016. u 17:32
isto vridi i za golmane...ako je to lutrija kako onda neki vratari u karijeri imaju 20ak obranjenih penala, a neki 2-3
znaci ovi imaju jebeno srice, a ovi jadni nemaju uopce srice?
Poruka: 325
26. kolovoza 2016. u 17:34
sreca je ako ti vitar zanese balun  ili ti komad trave zapne..ili se skliznes....to je srica ili nesrica...
kad falijes branku nije nesrica nego tvoja greska...
Frankopan
Frankopan
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.05.2007.
Poruka: 14.434
26. kolovoza 2016. u 17:49
Ko je Memollu doveo? Taj vrhunsko oko ima. Dat bonus odmah.

26. kolovoza 2016. u 18:41
Već vidin šta će bit, Sušiću će nekim čudom propast transfer u zadnji sekund, prodat će se Kalinić, službenog sponzora nećemo nać pa će nam uskočit Tommy, desnog beka nećemo dovest, evenutalno još jednog veznjaka i slijedi bolikurčina i mučenje ostatak sezone
penali su lutrija?
to bi znacilo da je najsretniji covik na svitu Boudebouz igrac Montpelliera koji ima 16 od 16 pogođenih penala
Leighton Baines ima 14 od 15
baloteli ima 28 od 30
jos 5-6 igraca je na 90ak %
to bi znacilo da su to najsretniji igraci? ili mozda najkvalitetniji pucaci penala?
 to nema veze sa srecom jer bi onda svaki udarac u nogometu bija lutrija...
jacina udarca, preciznost, tehnika udarca, psihološka stabilnost itd... to su kljucne stvari kod penala, nisu ni rulet, ni blackjack ni automati s vocem i gusarima
Vidi cijeli citat

Jedanaesterac na utakmici ili ti ga kazneni udarac je drugačije izvesti od serije jedanaesteraca koja odlucuje pobjednika.

Zašto su lutrija?

Zato što se izvode nakon 120 minuta,obično jebene,tvrde i teške utakmice.Nakon takvih utakmica igrači su potrošeni i fizički i psihički jer onaj ko nikad nije odigrao utakmicu od 120 minuta,ne može razumit o čemu pričam.

Čak i onaj najbolji i najsigurniji izvođač taj penal nakon 120 minuta utakmice će opaliti 20,30 % slabije nego šta bi ga opalio u recimo 40-toj minuti.

Tu igraju dakle faktori,koji nisu prisutni u tjeku regularnog dijela utakmice.

Po meni,pravednije je nakon ovakvih utakmica odbaceno pravilo
Zlatnog Gola.
Pravedno je i iz razloga jer je ekipa koja je domaćin u revanš utakmici,u nepravednom položaju nakon 180 minuta igre i jednakog rezultata zbog glupog pravila gola u gostima,koji u produžecima ne bi trebao vrijediti duplo...jer budimo realni,postignuti gol gostujuce ekipe u produzecima je zapravo za njih zlatni gol...da ga je jucer dao Maccabi,Hajduk bi morao dati dva sta je prakticki u produzecima nemoguće.
[uredio aaaaaj - 26. kolovoza 2016. u 18:50]
Pristupio: 03.11.2012.
Poruka: 100
26. kolovoza 2016. u 19:19
Bobby Fischer je napisao/la:
Ne želim komentirati utakmicu sada, jer penali su uvijek lutrija bez obzira tko je na suprotnoj strani.

Želim se samo osvrnuti na ove komentare na Pušnika, kojih ne nedostaje. Čovjek je tu dva mjeseca, još se nije pravo ni u stan uselio, a ljudi ga smjenjuju. Kako tipično za hrvatski nogomet.
Nije mi jasno kako ljudi koji tvrde da prate i znaju sport ne razumiju da od govana ne možeš napraviti pitu, tako ni od polovnih igrača ne možeš dobiti prvaka Hrvatske i UEFA lige!!
Ako nemaš igrače ( NOVCE ) onda da je Mourinho prvi trener , a prvi pomoćnik Klopp nećeš imati rezultat da ne znam kako kemijaš.

Sve dođe na naplatu, mislim na prošlost naravno.
Bilo bi bolje da se okrenete pitanjima tipa "što se događa sa omladinskom školom" koja nije u stanju jednom u 2g izbaciti igrača od 5-7 mil EUR, dok ih Dinamova godišnje izbaci 5.
Nekada je Dalmacija i Hajduk bio poznat po svom bazenu mladih domaćih igrača, ovo sada je nevjerovatno.
Hajduk je religija i klinci u južnoj Hrvatskoj sanjaju igrati za njega. Pa gdje su ti silni klinci, tko radi sa njima !?
Gdje je ta čuvena STRUKA.

Te klince pokupi glavonja iz GNK jer ima NOVCE.
Druga stvar,stvori Hajduk kvalitetne igrače ali oni ne igraju u repki i za razliku od wunderkidova iz gnk moraju biti nosioci igre dok u gnk igraju neopterećeno.
Slažem se da omladinska škola mora raditi puno bolje ali malo realnije gledaj na neke stvari..

tovar12
tovar12
26. kolovoza 2016. u 19:25

Hajduk prodaje nakon pet prvoligaških utakmica sa 17 godina ,a šaban je tako proda Halilovića,Murića,Brodića...ostali odlaze nakon par sezona prve lige šta posudbe šta dinama
[uredio tovar12 - 26. kolovoza 2016. u 19:26]