martinbruce je napisao/la:
je li Michelel Šego nova velika napdačka nada?
ono što sam gledao me impresioniralo, samo me strah da nije akcelerant, jer je već prilično definiran i jači od svojih vršnjaka
Vidi cijeli citat
Ne znam ko si, prvi put vidim da komentiras, ali upravo je i mene to bilo strah prvi put kad aam ga vidia prije nekoliko godina. Nije da je akcelerantnost ogroman problem ako imaju kvalitetne podrazaje, ali zna predstavljat u seniorima barijeru. Sego ima dobru definiciju, sricom nije akcelerant poput Livaje, mislim da ima jos mista njegovom fizickom razvoju.
Sego voli duel igru, agresivan je, prgav, ulazi ko tenk u duel, ali pored toga ima odlicne kretnje, otvara prostor suigracima, suraduje, vraca se u obranu cak i kad vode 3-0, zabija cesto, evo upravo sada je zabia Uljaniku u stilu Sukera.
Potencijal je definitivno prisutan , ali triba vrlo pazljivo s njim, mora jace podrazaje dobivat.