Medica001 je napisao/la:
Niksi jel imaš ti i jedan pozitivan upis o Hajduku ?
Za dva mjeseca puni 27 godina.Izgleda mi solidan i ništa više.
Treba nam A+ i B klasa stopera.
S obzirom da je desno Juranović,ostaje nam samo vrhunskog stopera dovesti ili će opet biti propuh odozada.
Vidi cijeli citat
Ne znam zasto smatras kritiziranje pisanjem negativnog o Hajduku. Vrime je da se maknemo s mrtve tocke i dignu ocekivanja. Branco ima i vrimena i solidan budzet za pojacanja, a uz reputaciju s kojom je dosa i ocekujem kvalitetna i promisljena pojacanja.Ako jedan Vucevic moze naci igraca poput Velasqueza, onda ocekujem sada vise u obrambenom dijelu. Isto vridi i za Gojuna i omladinsku skolu, nemoj da jedan Pido Andric dovede Segu, Krekovica, Bajica, ... onda ti moras bolje.