formichow je napisao/la:
Jameson je napisao/la:
Bi li Carillo radia zamjenu kad je Filijala ostala bez igrača??
Sumnjam!
Zato Kopiću palac gore, ne samo radi ove 3 vezane gostujuće pobjede nego zbog ipak malo većih muda za razliku od prethodnika!!
I da, sasvim euforično ću i danas potvrdit.. IMAMO GOLMANA!
Vidi cijeli citat
koja si ti licimirčina..
bar si ti najboiljen posli Ivića čuva leđa do posljednjeg daha a to se slučajno potrefilo sa mojin dolaskon ovod di san ga tira u svom prvon upisu skupa sa sporckin kad san vidija šta je doveja ovo lito
Vidi cijeli citat
Ne pizdi, već odavno, od Peke i čuvenih 7 faula ja san ga prekrižija...!
Istina, ti si ga tira od samog početka ja ne ali ne baš do posljednjeg daha kako ti kažeš..!
Ima je on jako dobrih utakmica kad ga je dobar dio podržava međutim od kad je popušia svlačionu stvarno više nije imalo smisla!!
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!