Peter Schmeichel je napisao/la:
Bogomdani ja stvarno ne vidim zašto bi Futacs bio problematičan.
Vidi cijeli citat
Kemija je zafrkana stvar. Nekad nekome smrkne, nekad nekome osvane. U trenu. Kako će bit kad se vrati, ne znam. Nadam se da će bit sve ne dobro, nego još bolje nego sad. A može bit da se napravi problem štono bi se reklo ni iz čega.
Kao da ne znamo da je Vlašić bija i prevara i najbolji, Balić najbolji i oči ćaćine, i sam Futacs mađarsko drvo i The Futacs. Jedino što je kontinuitet je - nedostatak kontinuiteta. :) Onog pravog kontinuiteta kojeg bi svi mi tili. Tako da vidit ćemo. Nisam pesimist, ali nisan ni neki optimist. :) Dobrih kemičara sve skupa rekao bi da prije nema, nego ima. Da je bolje je, ali nije to to. Fali kontinuitet muda.
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda