Ne mogu drugo je napisao/la:
oćemo li čut branca prije lita i oće li nan reć išta pametno osim da on zna kad triba otić, da će on otić ako je u njem problem, da kad ode to hajduka neće ništa koštat, da će on kad ode ostavit hajduk bolji nega je bija, da on zna da svaki čas more dobit otkaz i da će on otić kad kos kaže da triba otić?
Vidi cijeli citat
Koliko znan nije Branco dovea Stipicu i Tudora, a oni su krivi za bar 6-9 bodova, ako ne i više, ne da mi se više glavu razbijat. Kada se stvari seciraju, onda se trebaju secirati oštrim skalpelom i do srži problema, a to su činjenice. Svaka čast njima, ali mi smo zbog par pojedinaca u deficitu, nogomet je takva igra gdje razliku čini par karika, a pucanje ide na najslabijoj karici. Onda dodaj tu Dinama u startu sa +12, pa sudačku mašineriju i eto te tu di jesi, ni ne može puno bolje...