Sledge je napisao/la:
Sve on to lipo govori međutim ne postoji opravdanje za ne dovođenjem desnog beka u već evo koliko sezona..?! Za sada ima prolaznu ocjenu a sada mu je prilika da napravi nešto više..
Prolazna ocjena u Hajduku znači nedovoljno dobar, il si gori il si doli..!
Vidi cijeli citat
Pa i ne bih se baš složio. Ne treba smetnuti s uma kako je Juranović na proljeće pod Karijolom izborio i reprezentativni poziv kao desni bek, ali se ozlijedio par kola prije kraja. I sada se postavi na mjesto SD-a i biraj: iskeširati pare za nekog desnog beka, a koje i nemaš ("prevara" se još nije prodala) ili pokušati istrpiti njegov oporavak i vraćanje u formu, kao što je do sada i bio slučaj (Suljo, Caktaš, pa i "prevara",...).
[uredio brzi_Heinz - 21. prosinca 2017. u 17:13]