uz dužno poštovanje dinamu, ali ako se ovakav hajduk mora bojat doumbie, ademija, mora, gavranovića, benčića i sličnih onda u kurac i sva naša kvaliteta, predaj utakmicu i ne dolazi na maksimir
jesu bolji, ali ne tolko bolji, soudani daje tu dimenziju više koju nijedna ekipa u hnl-u nema i to je to više-manje to. ostatak momčadi kad se gleda sveukupno je tu negdi. ono šta je bitno je da iz sezone u sezonu smanjujemo njihovu prednost u kvaliteti
sve šta igrači moraju je sami sebe uvjerit da mogu i da se nikoga s druge strane ne trebaju bojat, kopić će obavit svoje u pripremi, u to ne sumnjam, ali psiha igrača je ključ. ako oni vjeruju da mogu onda ni pobjeda nije nemoguća misija
[uredio Master Yoda - 14. veljače 2018. u 17:14]