Nima nikih problema je napisao/la:
Dobar dan puče hajdučki!
ide sedmica di bi volija da se priča samo o balunu i derbiju
trzavice i međusobne razmirice možemo ostavit za iduću sedmicu
jel imamo snage i dišpeta za puknit ih gori, ja se stvarno nadan da ih možemo dobit unatoč mašineriji koja će svoj dio posla obavit
hamza, caki, bašić - jedan nema mista, e sad koji, ja bi na klupu hamzu, al opet ko će bit pametan
bajdvej,
šta ima za obid danas,
u mene samo zelje, da je riba skupa
Vidi cijeli citat
U mene nije bilo ništa iako sam bio na putu,
pa sam se mogao švercati.
Čista srijeda i veliki petak su dva dana u godini
kad mogu da ništa ne jedem.
Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.