Peter Schmeichel je napisao/la:
Ja Niksi kurca ne razumin što se tebi dogodilo.
Ali svakako nastoj mailom razjasnit stvari, to ti je moja sugestija. Osobno iako sam baniran više puta (opravdano) iako o nekim članovima mislim to što mislim (grupa u kojoj je neki presjek društva pa nas ima svakakvih), mislim da je forum NH vrlo profesionalno i demokratski vođen.
Vidi cijeli citat
To je proslo svrseno vrime, nemam opcija nikom se obratit jer sam kontaktira apsolutno sve osobe iz udruge na sve nacine.
Vrlo bahato su se odnosili, a svoja imena nisu kazivali.
A svi redom papci, ali zato imaju osiguranje u obliku Torcide iza sebe.
Mislim da je zadnja moja recenica bila o mankavosti modela udruge koje triba ispravit.
Jednostavno to je Sjeverna Koreja, ne znam sta te cudi.
Mozes se svadat i psovat, ali ne dotici se udruge.