Šteta da nismo izgubili 5:0, da se trener malo zamisli.

maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.242

Sta je njima tudor na poluvremenu rekao "dobri ste samo tako dalje momci"? Jer oni su nastavili igrat isto sranje kao i prvo poluvrijeme.

"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."

Vidi cijeli citat

Ne se*i. Ni R od ruke. I da je bila - kako nakon ovih 60 minuta i uvođenja jebenog Jakoliša ima itko obraza spominjati suce? Pa igramo ko zadnje pizde. Sramotna predstava, sramotna postava igre, sramotna tvrdoglavost na klupi. I sad spominjat išta od sudaca? Čisti gol i amen. I bit će ih još kako izgledamo

nekitamo
nekitamo
Pristupio: 26.01.2011.
Poruka: 1.438

Ruka čista, stvarno mi nije jasno kako je ovo regularan gol.

To svakako ne umanjuje riječku dominaciju

Mi ne ovisimo o tome hoće li sutra netko u ovoj zemlji odlučiti početi provoditi zakon,mi zakone kreiramo.Mi ne ovisimo o dobroj volji tajkuna da se igra našim snovima,mi svoje snove sami sanjamo i provodimo u djelo.Jer mi smo Hajduk,a oni su nebitni

Tuku riječani i dalje...

Bit ce ovo dobro uz klasičnih 1:0.. Na kraju krajeva koga smo dobili u gostima ove godine...

I sta ce Tušo danas rec? Neki igraci nisu dosli na utakmicu?

Manistra usuvo i marihuana, piva, vino i drugi alkohol!
Max720
Max720

Franjo je napisao/la:

Još stignemo... a imam i dojam da će reć da nismo bili loši do 30 minuta prije kraja, da smo u dobrom momentumu.. i "vidimo se dogodine" 32

Pristupio: 12.06.2019.
Poruka: 2.149
08. ožujka 2020. u 18:54