HNK Hajduk Split 2019/2020

rossa19
rossa19
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.08.2017.
Poruka: 1.581
20. srpnja 2019. u 12:01

Barem se kod burica nece tribat dvojit ko ce bit kapetan...imamo tu naseg mm22 34

HŽV
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 12:03

Kinez-i-olog je napisao/la:

Petre

zar NH i torcida ne djeluju priko Bena Perasovica?

kad je ulazija u klub bila je prica da je on “naš čovik” u klubu

on i njegovi kolege u NO amenuju sve ovo šta brbić radi, ka šta je i sam reka jučer

Vidi cijeli citat


Ne znam kako da ti odgovorim, no probat ću. Udruga, onaj dio koji se brine za članstvo, skuplja kakdidature, pokušava provest otkup, amo reć formalno djeluje, uže i šire vodstvo je dobro i dobro rade. Ne znam koliko si upratio, odmah je jevno iskazano neslaganje s skidanjem gaća HNSu, svi iz vodsva su poprilično oštri bili na Skupštini, kao sad na recentnim događanjima naroda niti malo nisu štitili upravu i NO.

 

S druge strane Udruga su svi članovi. Taj zbroj članova kad se zbroji i podjeli je prosječna HR glasačka ovca, od interesnih skupina, preko nemjerlive gluposti, do zlobe i slično. I tu Hajduk gubi utakmicu. Pitanje je da danas dođe čovik spreman uložit svoje pare na čiju bi stranu stao. Ozbiljan poduzetnik kojemu Hajduk ne treba kako sisa, da je priča 1/1 mislim da ne bih imao ništa protiv. No, model i moj glas u modelu je trenutno jedini način da probam po vlastitoj savjesti djelovat, pa nemam druge alternative nego sudjelovati u istom. Iako je isti pervertirao demokraciju do krajnjih granica. Ne zbog lošeg vodstva, već zbog prosječne hr/hajdučijske ovce na čijoj glavi demokracija počiva. Ko zna, možda većina ipak me razuvjeri.

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
20. srpnja 2019. u 12:07

Kinez-i-olog je napisao/la:

Znaci bodovi po utakmici:

orescanin 2.00

vulic 1.73

kopic 1.71

carillo 1.88

Pušnik 1.96

Vukas 1.86

....

dajte nam damira burica - 1.69  20

Vidi cijeli citat

Uopće ne komentiram tko je kakav od njih, al tako usporedit bez konteksta je..... bezveze

Istraforever
Istraforever
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2018.
Poruka: 1.995
20. srpnja 2019. u 12:08

Hajdukovci imamo li mi kakve šanse sutra ili će te se iskaliti na nama i nabiti nas?Što se tiče vašeg novog trenera ako to bude Burić mislim da se nećete baš usrećiti.Gledajući sa strane možete složiti dosta dobru momčad pogotovo sa još najavljenim pojačanjima.A i glavni ljudi u klubu vam nisu na nivou osim onog novog Dubrovčana.

maci97
maci97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2016.
Poruka: 3.835
20. srpnja 2019. u 12:17

Ako se Sixa smjenilo zbog priopćenja i jer se nije bavija svojim poslom neg politikom (legitimno), onda ga se tribalo smjenit odma. Ako ga se smjenilo zbog Gzire i podcjenjivanja onda je to notorni idiotizam jer si prvo proliće nakon 100 godina igra dobar nogomet a Six je mlad i neiskusan trener koji, ajmo reći, zajedno uči i raste s ovom ekipom i prosua se na svojoj prvoj Europi. Ako pretpostavimo da nije budaletina bez trunke samokritike onda bi on iz ovog nešto naučia o pristupu i kriznim situacijama i izaša bi iz ovog ka bolji trener. Naravno da mu se tjednima već radilo iza leđa i o glavi i to je smrt modela i ideje transparentnosti. Dovodit Burića u ovakvoj situaciji na ovakvu ekipu je samo znak da nema tu nikakve sportske politike, razlikuje se od Sixovog modela igre u orjentaciji i (ne)postojanju otprilike kolko i Vulićev od Koppovog. Baš me zanima kako će bunkeraš držat bunker s dva ofenzivna liva boka, desnim koji je veznjak i stoperima tipa Svatok koji su dobri na balunu ali štekaju u svićama i prekidima i s ekipom koja generalno loše napada i brani prekide, a to je preduvjet da bunkeraška ekipa ostvari pozitivan rezultat. Napadača alla Zolja il Futi kojeg moš gađat da zadrži balun više nemaš, Hamza i Neja koji su najjači u distribuciji, tempu i izgradnji igre postaju neupotrebljivi. Još pamtim Niksija u špici a i Trkaću Kokoš na lažnoj devetci usrid Maksimira. Glavne zvijezde ove ekipe bit će Beširović i Jurić a u derbijima očekujem obranu s Borjom i Ismom na bokovima i Simićem i Jurićem na stoperima uz redovna guženja od Dinama  Rijeke Osijeka i Gorice od po 3-4 komada. Jebo ga Slovan Liberec i nula a godinu dana kasnije Pušnik s odvratnom igrom dođe na jedan penal od grupa. Mrš, neću upalit jedan stream dok ovog ne škartaju i site se da bi mogli stavit Despota.

Friends come and go, banners are forever.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2017.
Poruka: 1.658
20. srpnja 2019. u 12:17

Peter Schmeichel je napisao/la:

Šanpjer je napisao/la:

Ma e di bi zadrugari bili odgovorni za ovo sve, oni su svi pravovjerni dok su svi ostali idioti. Aj mrš skupa s njima, biće san ja smjenjiva i radija pizdarije nauštrb svih procesa a poziva se u isto virme na demokraciju. Neka krepaju i oni 

Vidi cijeli citat


Ko je i kada smjenjiva? Popij tabletu, za smirenje, treba ti.

Vidi cijeli citat


Ako ćeš se pravit glup onda džaba je objašnjavat. Očito ti i zadrugari ne znate kako demokracija funkcionira ili triba funkcionirat. Prvenstveno pričan o bivšem predsjedniku i načinu na koji je smjenjen nauštrb većine članova vršenjen pritiska na bivši NO di se ni danas ne znaju razlozi smjene i čime ste napravili takvu štetu klubu da se nismo oporavili do dolaska Sixa u sedlo. Da bi nakon toga radili filtraciju kandidata di su ljudi birali uz pomoć šalabahtera i to ekipu koja je u samom startu smijurija počevši od Perasovića. Znači čak i ako ignoriramo činjenicu da se ne poštuju procesi tj. da se smjenuje ljude prije isteka mandata iz to iz razloga koji su samo znani ovima koji su bliže oltaru već ste gadno falili. I sad na zadnjoj ćakuli bi opet na sličan način predstavljajući sve članove i ignorirajući procese isprovocirali otkaz sline Brbića a time i odlazak aktualnog NO. Sad mi samo reci šta je to udruga u ovih 8-9 godina koliko je već prošlo dobroga napravila? Reci mi dvi stvari, možeš i jednu? Znači odgovorni su za konstantne nerede, neorganiziran i nesređen klub, diljenje navijača, rušenje ugleda, financijsku štetu, jel triba još? Al eto po tvojin ričima oni su svi odlični ljudi koji rade odličan posal

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2019.
Poruka: 260
20. srpnja 2019. u 12:17

Istraforever je napisao/la:

Hajdukovci imamo li mi kakve šanse sutra ili će te se iskaliti na nama i nabiti nas?Što se tiče vašeg novog trenera ako to bude Burić mislim da se nećete baš usrećiti.Gledajući sa strane možete složiti dosta dobru momčad pogotovo sa još najavljenim pojačanjima.A i glavni ljudi u klubu vam nisu na nivou osim onog novog Dubrovčana.

Vidi cijeli citat

Imate sanse, igraci su sigurno psihicki pali, a Buric ce imat samo jedan trening s njima prije utakmice.

Postane li Buric trener, eventualni poraz dva i ne bi bili tako losi(dugorocno), valjda ce shvatit da s njim ko trenerom Hajduk nema buducnost i nac ce nekog drugog.

hZD
hZD
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2017.
Poruka: 5.123
20. srpnja 2019. u 12:21

Ovo je vrh , što bi neki rekli

 

NH i njegovo vodstvo , rade dobro i krivica ka pojam kod njih ne postoji

kriv je Narod tj. ovce koje neznaju čemu demokracija služi  48

 

 

Ima ona o Bogu , matunu i preciznosti ...

 

vanka regule
M4c
M4c
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2017.
Poruka: 5.813
20. srpnja 2019. u 12:24

Despotovic je jos uvijek trener ili i on ide? Ili mozda preuzima prvu momcad?

FoF, Rijeka, Spezia, Maribor, in questo ordine
Mateyto
Mateyto
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2016.
Poruka: 7.369
20. srpnja 2019. u 12:27

M4c je napisao/la:

Despotovic je jos uvijek trener ili i on ide? Ili mozda preuzima prvu momcad?

Vidi cijeli citat


Koja ti od tih opcija zvuči najvjerovatnija kod nas? 47

 

Eno Matjaž kaže za Index da nezna trenera kkji bi moga odbit Hajduk 56

#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
  • Najnovije
  • Najčitanije