HNK Hajduk Split 2019/2020

nije to mare daj...
nije to mare daj...
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2016.
Poruka: 2.175
20. srpnja 2019. u 12:28

Samo da tuknen karticu....

JVM šta ste učinili od nekad ponosnog kluba...

Wellcome mr. Slina i mr. MM 22

Baš bi gušta.....kad je bal, nek’ je maskenbal...4

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 12:29

Šampjer, toliku količinu (po meni neistina) nemam volje demantirat. Za početak demantirat ću te kako je Udruga, barem vodstvo udruge, smjenjivala Kosa. Onda te moram demantirat kako je vodstvo udruge slalo bilo kakav šalabahter.

 

Sad mi samo reci šta je to udruga u ovih 8-9 godina koliko je već prošlo dobroga napravila? Reci mi dvi stvari, možeš i jednu?

Dotirala članstvo na +30 iljada članova, organizirala otkup, i izmijenila statut.

 

A ako misliš da se udruga petlja u stvari unutar kluba, barem vodstvo udruge varaš se (iz moje perspektive).

Ono što članovi udruge rade, biraju demokratski NO i to članovi katastofalno rade i to je već očito štetno po Hajduk.

 

Pokušavam ti reć kako udruga ima svoje zadatke i ciljeve koje sjajno radi, uključujući i organizaciju izbora i kao takva je ok, ali produkt osnovnog zadatka, a to je izbor NO-a je loš, ne krivicom udruge, nego zbog članstva koje bira. Zatvorimo ovu temu, dao sam sve od sebe da pokušam objasnit, ali bilje ne mogu i ne znam.

 

Ili ovako je li DIP kriv za HDZ/SDP?

[uredio Peter Schmeichel - 20. srpnja 2019. u 12:30]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.05.2019.
Poruka: 630
20. srpnja 2019. u 12:31

Istrani , Šolta vam igra 4-1-4-1 ili 4-2-3-1, naprijed nema automatizme, pogledajte 2016. Hajduk vs Inter Zaprešić kako ga je Toplak dobio ! Ne želim bodove vama , želim da Šolta ne bude trener !

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.740
20. srpnja 2019. u 12:32

Ne znam je su se od odlaska Burića face na forumu izmjenile al znam da je tada forum olako za gospodinom Buricem a danas ga nitko ne zeli

nije to mare daj...
nije to mare daj...
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.07.2016.
Poruka: 2.175
20. srpnja 2019. u 12:34

Ništa, bar nan se vratija “ naprdak boljeg svaćanja”

Objasnite vi nama...kako cvate cveće u naše preduzece..

samo mi nevidimo dobro...3

BTJ.  šta je s ovin ljudima...

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 12:38

Udruga se petlja kad joj paše da se petlja

 

kad je interes potirat kosa onda se petlja

 

kad brbic orgija klubom i napravi cirkus u pola godine onda se udruge “ne petlja u rad kluba”

 

borbe struja, to je klub kakav imamo sad

 

Jeli za to kriv NH nije me briga, cinjenica je da to nisu zaustavili

 

jedna struja se rjesava pripadnika druge struje, vraca trenera koji je potiran prije koju godinu

 

al nek se niko ne petlja u rad kluba 47

To su rezultati ovakvog funkcioniranja kluba

za broj clanova me zaboli kikiriki

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 12:41

Da malo analiziramo sastav protiv Gzire:

 

Duka (doveo Bjelanović, mislim da je platio odštetu)

Dolček (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Svatok (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Borja (doveo Branco, platio sign fee)

Bašić (naše ruvinano dite)

Jradi (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Beširović (doveo Bjelanović, platio odštetu)

Hamza (doveo Branco, ne znam je li plaćen sign fee ili odšteta)

Jairo (doveo Bjelanović, mislim da je platio odštetu)

Delić (naše dite)

Tahiraj (doveo Bjelanović, platio odštetu)

i zamjene

Jurić (doveo za B momčad Gojun)

Juranović (dovela Vučevićeva skaut služba)

Kalik (doveo Vučević, misteriozno ove zime potpisao Bjelanović)

 

Dakle u prvih 11 pet a virujen 7 igrača za koje je SD iskrcao odštete, a svakako su Bjelkanova pojačanja.

Dva, slovim DVA igrača iz našeg omladinskog pogona. Ne znam je li Duka proveo mlađe kategorije u nas i je li Jurić bio u mlađim kategorijama. No to nije poanta, može bit ni jedan, ali jeben mu mater ko je i kako ove doveo na Hajdukovu sisu.

[uredio Peter Schmeichel - 20. srpnja 2019. u 12:45]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2017.
Poruka: 1.658
20. srpnja 2019. u 12:42

Peter Schmeichel je napisao/la:

Šampjer, toliku količinu (po meni neistina) nemam volje demantirat. Za početak demantirat ću te kako je Udruga, barem vodstvo udruge, smjenjivala Kosa. Onda te moram demantirat kako je vodstvo udruge slalo bilo kakav šalabahter.

 

Sad mi samo reci šta je to udruga u ovih 8-9 godina koliko je već prošlo dobroga napravila? Reci mi dvi stvari, možeš i jednu?

Dotirala članstvo na +30 iljada članova, organizirala otkup, i izmijenila statut.

 

A ako misliš da se udruga petlja u stvari unutar kluba, barem vodstvo udruge varaš se (iz moje perspektive).

Ono što članovi udruge rade, biraju demokratski NO i to članovi katastofalno rade i to je već očito štetno po Hajduk.

 

Pokušavam ti reć kako udruga ima svoje zadatke i ciljeve koje sjajno radi, uključujući i organizaciju izbora i kao takva je ok, ali produkt osnovnog zadatka, a to je izbor NO-a je loš, ne krivicom udruge, nego zbog članstva koje bira. Zatvorimo ovu temu, dao sam sve od sebe da pokušam objasnit, ali bilje ne mogu i ne znam.

 

Ili ovako je li DIP kriv za HDZ/SDP?

Vidi cijeli citat


 

A dobro, kako ti kažeš moj Petre Šmajhelu, ne da mi uopće diskutirat nakon ovoga da su članovi krivi a ne način tj. organizacija izbora i provođenje uopće ovakve verzije sociosa prije svega, a to je samo tip of the iceberg, al nisu oni bidni ništa krivi 

[uredio Šanpjer - 20. srpnja 2019. u 12:43]
jugoplastika
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.808
20. srpnja 2019. u 12:44

jedan B manje

Čestitam!
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. srpnja 2019. u 12:44
#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
  • Najnovije
  • Najčitanije