HNK Hajduk Split 2019/2020

hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
19. srpnja 2019. u 20:58

Šanpjer je napisao/la:

Nije to više ni nesposobnost nego čisti interesi

Vidi cijeli citat


naravno da su interesi 

samo kaj par ljudi kuži dok će veliku većinu se smiriti sa par pobjeda u hnl-u do zime i nakon toga sve po starom...burić do par loših rezultata i onda dalje se rotiraju 

Dražen Petrović uno di noi !!!
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
19. srpnja 2019. u 20:59

Kodeks kaže:

”ako zajebeš stoti put ne panicari!

1. reci da ti je žao i da neces više

2. potiraj trenera

3. dovedi nekog ko poznaje mentalitet

4. zatraži hvatanje za isti ščap

5. zapivaj malo o višim ciljevima, udri na emocije

ovce to puše”

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2018.
Poruka: 4.584
19. srpnja 2019. u 21:00

...i dalje sam misljenja da je six dobar trener al i da j eodgovoran za ovu blamažu...ja sam barcelonu gleda malo jje reć tisuću puta a od toga mesi nije igra na pet utakmica...možemo govorit o razinama al i o principima...fatalna greška je bacanje juranovica na livi bok..fatalna..

lidstrom
lidstrom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2016.
Poruka: 4.194
19. srpnja 2019. u 21:00

Molin kolegu @orilo nek pita knaufera na pressici sutra čije ulje je bolje

U danima sretnim,u danima grubim...
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
19. srpnja 2019. u 21:04

Za jucerasnju blamazu trener je odgovoran i nitko drugi, ali on je ionako tija ic ca iz kluba, no za previse drugih stvari je uprava kriva i treba snosit odgovornost kao i ostavljanje orescanina.. poznajem ljude sta od pocetka ne gaje puno simpatija prema njemu i nazivaju ga limitiranim no istina je da je on izvuka maksimum tada. Ne zelim bit duhovit ili preoptimistican ali pocelo je sa Debrecenom, a nadam se da zavrsava s ovom sinocnjom sramotom

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
crovitlaci
crovitlaci
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2012.
Poruka: 3.523
19. srpnja 2019. u 21:07

Kinez-i-olog je napisao/la:

Kodeks kaže:

”ako zajebeš stoti put ne panicari!

1. reci da ti je žao i da neces više

2. potiraj trenera

3. dovedi nekog ko poznaje mentalitet

4. zatraži hvatanje za isti ščap

5. zapivaj malo o višim ciljevima, udri na emocije

ovce to puše”

Vidi cijeli citat


Zaboravio si mandat na raspolaganje.

Malta, Kazahstan, Slovačka, Albanija
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.06.2017.
Poruka: 1.658
19. srpnja 2019. u 21:08

hhc je napisao/la:

Šanpjer je napisao/la:

Nije to više ni nesposobnost nego čisti interesi

Vidi cijeli citat


naravno da su interesi 

samo kaj par ljudi kuži dok će veliku većinu se smiriti sa par pobjeda u hnl-u do zime i nakon toga sve po starom...burić do par loših rezultata i onda dalje se rotiraju 

Vidi cijeli citat


Ma nema ti tu više mira, ova in je sezona biti ili ne biti  kako sekti tako i ovima na katu. Sa Burićem će samo ubrzat još jedan raspad koji će nas neminovno dočekat a onda kud koji mili moji. Sve ove godine izbjegavanja odgovornosti i svaljivanja na druge će doć na naplatu 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2018.
Poruka: 4.584
19. srpnja 2019. u 21:08

horog DP je napisao/la:

Za jucerasnju blamazu trener je odgovoran i nitko drugi, ali on je ionako tija ic ca iz kluba, no za previse drugih stvari je uprava kriva i treba snosit odgovornost kao i ostavljanje orescanina.. poznajem ljude sta od pocetka ne gaje puno simpatija prema njemu i nazivaju ga limitiranim no istina je da je on izvuka maksimum tada. Ne zelim bit duhovit ili preoptimistican ali pocelo je sa Debrecenom, a nadam se da zavrsava s ovom sinocnjom sramotom

Vidi cijeli citat

daleko je indija al štica je kriv..

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.173
19. srpnja 2019. u 21:08

crovitlaci je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

Kodeks kaže:

”ako zajebeš stoti put ne panicari!

1. reci da ti je žao i da neces više

2. potiraj trenera

3. dovedi nekog ko poznaje mentalitet

4. zatraži hvatanje za isti ščap

5. zapivaj malo o višim ciljevima, udri na emocije

ovce to puše”

Vidi cijeli citat


Zaboravio si mandat na raspolaganje.

Vidi cijeli citat


E da, to obavezno.

to piše u podnaslovu:

 

”daj mandat na raspolaganje da budale misle da preuzimas odgovornost za svoje neuspjehe, 

al ne brini, onaj kome ponudis ostavku spašava vlastitu fotelju pa ce taj prijedlog, naravno, odbit”

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 2.797
19. srpnja 2019. u 21:11

https://imgur.com/a/ETLySbm

 

 

[uredio Monk04 - 19. srpnja 2019. u 21:12]
  • Najnovije
  • Najčitanije