HNK Hajduk Split 2019/2020

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2014.
Poruka: 4.425
20. srpnja 2019. u 13:03

Problem modela je šta se zasniva na demokraciji a demokracija u globalu nije za amazonska(balkanska) plemena.Ovde se oduvik traži poglavica, bilo car,Pavelić,Tito,Tuđman...a kad nema poglavice, pleme je u rasulu i grabi svak, proporcionalno svojoj snazi.

Socios model na ovim prostorima je na žalost teška utopija i to baš zbog neimanja kulture demokracije, zbog pokvarenosti ljudi, sitnih interesa, zbog toga šta su ljudi stoka.

Dosta je pogledat dokle smo doveli ovu lipu zemlju od 05.08.1995. do A.D.2019.

 

 

Moka
Moka
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.02.2014.
Poruka: 406
20. srpnja 2019. u 13:13

Problem modela je da se on preispituje kad se preispitivat nebi trebao, nakon utakmice sa gzirom. 

Nije model kriv za tu sramotu, nego prvenstveno igrači koji su istrcali i six koji ih nije nabrijao da zabiju dva,tri i imao na klupi plan B za nedaj bože sramote. 

Nije model dozivio poraz u četvrtak nego kombinirana momcad hajduka i trener koji je tu malo zajebao. 

Model dozivljava poraz kad sustava nema, kad se funkcije preklapaju i generiraju probleme, kad se pozicije pune krivim ljudima, kad se svatko miješa di mu nije opis posla. 

Treba razlučiti poraze koje generira model od poraza koje generira nogomet, ovo u četvrtak je bio nogometni poraz i sramota, dok su obračuni i priopcenja poraz i sramota modela.

rigidni desničar
rigidni desničar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.07.2016.
Poruka: 1.653
20. srpnja 2019. u 13:13

E nek se počelo o modelu.Sad moremo na miru 10 miseci o modelu.Jesmo i natukli 500 stranica fale bekovi,špica,osmica.Reka je gospar da smo ka klub vertikalno super al okomito užas.Mi onda parimo bože mi prosti ko pijana kurva.

HŽV
amigo80
amigo80
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.11.2017.
Poruka: 456
20. srpnja 2019. u 13:17

Dajte nam Keka!! 

Karlo Metikoš
Karlo Metikoš
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.06.2019.
Poruka: 371
20. srpnja 2019. u 13:18

Koje bozje zbijanje redova pa ubit cu se covice

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 13:19

rigidni desničar je napisao/la:

E nek se počelo o modelu.Sad moremo na miru 10 miseci o modelu.Jesmo i natukli 500 stranica fale bekovi,špica,osmica.Reka je gospar da smo ka klub vertikalno super al okomito užas.Mi onda parimo bože mi prosti ko pijana kurva.

Vidi cijeli citat


Ne znam kako možeš takvo nešto izreć. Nakon Salina 3 roka, iskrcanih par milijuna eura za odštete, igrače koji nas godišnje koštaju par milijuna eura (u godinu dana je sale na odštete i plaće za nove igrače ako pribrojimo u plaće i ovu 2019/20 iskrca virujen Palaversu tj 6-7 milijuna) ti tvrdriš da fali neka pozicija.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.06.2019.
Poruka: 260
20. srpnja 2019. u 13:19

Kek je reka da je fokusiran na slovensku reprezentaciju i da ga ne zanimaju ponude.

rigidni desničar
rigidni desničar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.07.2016.
Poruka: 1.653
20. srpnja 2019. u 13:23

Ako nema Keka di je Kažem Ja.

HŽV
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.09.2014.
Poruka: 4.425
20. srpnja 2019. u 13:28

rigidni desničar je napisao/la:

Evo žena iz frizerskog došla da se Gabrić pituraje cilo jutro i da mu je super boja ispala.S njin kaže bija neki markantni gospodin isto bez side ijedne.

Posla je u pičku materinu skupa s njima.

Vidi cijeli citat


Je li napravija mini val ili samo da pramenove?

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
20. srpnja 2019. u 13:30

Popodne novi trener, za očekivati je da probijemo brojku 600 do početka prvenstva.

 

Ubijmo se svi skupa

  • Najnovije
  • Najčitanije