HNK Hajduk Split 2019/2020

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.05.2019.
Poruka: 630
20. srpnja 2019. u 13:48

amigo80 je napisao/la:

Karlo Metikoš je napisao/la:

Neka mi netko bez zajebancije odgovori koje Sasa Bjelanovic, ko stoji iza njega i koju picku materinu ga niko ne torpedira

Vidi cijeli citat

Ceka se kraj prijelaznog roka kad ce vjerojatno i on odletit. Sjebana je situacija u pola prijelaznog roka mijenjat SD koliko god on očajan bio i trazit novog, prode prijelazni rok. Ovako ce se mozda dovesti jos nesto kvalitetno. Nadajmo se svi skupa i neka nam dragi Bog pomogne. 

Vidi cijeli citat


Od danas tko dođe Šolta ga dovodi, budi uvjeren !

Mateyto
Mateyto
Mali dioničar
Pristupio: 17.07.2016.
Poruka: 7.369
20. srpnja 2019. u 13:49

Šjor Petre Čolina je potpisa ima dva dana 47

#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 13:49

amigo80 je napisao/la:

Karlo Metikoš je napisao/la:

Neka mi netko bez zajebancije odgovori koje Sasa Bjelanovic, ko stoji iza njega i koju picku materinu ga niko ne torpedira

Vidi cijeli citat

Ceka se kraj prijelaznog roka kad ce vjerojatno i on odletit. Sjebana je situacija u pola prijelaznog roka mijenjat SD koliko god on očajan bio i trazit novog, prode prijelazni rok. Ovako ce se mozda dovesti jos nesto kvalitetno. Nadajmo se svi skupa i neka nam dragi Bog pomogne. 

Vidi cijeli citat


Diga je i on odavno ruke

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
20. srpnja 2019. u 13:50

ItalianStalion je napisao/la:

Ne znam baš, jedno 20 ljudi kako probijaju ogradu na Sjeveru sam vidio, i kako pokušavaju nešto ali uzmak je napravljen !

Vidi cijeli citat


To su sitne ribe, njih se ne pita ništa

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
johnny_m
johnny_m
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.07.2014.
Poruka: 10.771
20. srpnja 2019. u 13:54

Kako ne možemo računati da mogu dovesti 

nekog trenera od formata, sve osim objave

da je Despotović novi trener prve momčadi

je za polit petroljem i užgat.

Što se tiče Lukše i priče kako neće biti krpe,

to možda može garantirati za sjever ali bome

za istok ne može. Jedino da krene random 

oduzimanje na ulazu.

Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.
tomicavonbismarck
tomicavonbismarck
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.06.2018.
Poruka: 682
20. srpnja 2019. u 13:56

Da u toj udruzi ima iko morala postenja za šta druge prozivaju, u petak bi dosli do banovine i rekli sve smo probali ne ide, hvala i doviđenja.Oni su ko i tatta zgrabili.klub bez uložene lipe, on ima ove zagrebačke novinare iza sebe, ovi imaju duplančiće jurišiće gabeliće, na njihovom valu zaplivalo je par lokalnih portala koji zive samo na Hajduku.Oboje imaju iza sebe politiku, ovi imaju Bandića koji dili sakon i kapon, ovi imaju Oparu koji ne daje ništa, ali se ulizuje sekti.Oboje imaju političko novinarski lobi iza sebe, i trajat će dok im on bude traja. Sad je malo zatišje pa ih nema  ali za par dana očekujte gebelsovsku buru.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.185
20. srpnja 2019. u 13:56

johnny_m je napisao/la:

Kako ne možemo računati da mogu dovesti 

nekog trenera od formata, sve osim objave

da je Despotović novi trener prve momčadi

je za polit petroljem i užgat.

Što se tiče Lukše i priče kako neće biti krpe,

to možda može garantirati za sjever ali bome

za istok ne može. Jedino da krene random 

oduzimanje na ulazu.

Vidi cijeli citat


Đony spremaš krpu?

Nemoj puno o tim stvarima na forumu 2

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.185
20. srpnja 2019. u 13:58

Sad će Šolta reć Bjelanoviću... "ma kakav desni bek, iman Juranovića, dovedi jednog pravog zadnjeg veznog ovi mali Nejašmić je dobar al nije to to".. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
johnny_m
johnny_m
Dokazano ovisan
Pristupio: 16.07.2014.
Poruka: 10.771
20. srpnja 2019. u 14:01

Jameson je napisao/la:

Đony spremaš krpu?

Nemoj puno o tim stvarima na forumu 2

Vidi cijeli citat


Ako bude neće biti obični lancun,

nego profi tisak. Sad moram provjeriti

jesu li se cijene mijenjale od zadnji put?

 

EDIT: A moram provjeriti i koliko je odvjetnik

jer sazna li mi žena za ovo jebo sam ježa u po

leđa.

[uredio johnny_m - 20. srpnja 2019. u 14:02]
Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 14:02

Mateyto je napisao/la:

Šjor Petre Čolina je potpisa ima dva dana 47

Vidi cijeli citat


Šjor Mayeto hvala. Tim više.

  • Najnovije
  • Najčitanije