HNK Hajduk Split 2019/2020

horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.394
20. srpnja 2019. u 14:03

Znaci ovo prije je bilo pickin dim po turbulentnosti u odnosu na ovu sezonu.. ja eto 2 dana ne izlazim iz kuce da ne moram slusat okolo u vezi Hajduka osim na posao jer mi se ne da slusat velicanje odredenih hajdukovaca u odnosu na odredene hajdukovce... na tome prvo pociva problem.. znaci na 100 utakmica ona Gzira ili kako se vec zove 99 izgubi od nas bez problema u ovom okruzenju, ali ocito nam se to moralo dogodit da nas sve resetira.. osim toga u samo modelu kojeg vidno vecina osporava ocito ima frakcija medu vec dovoljno nekvalitetnim ljudima i onda i tamo nastaje kaos.. i da sta bi oni trebali napravit iza poraza od ovih oc u klub ili ne kuzim, njihov jedini zadatak je organizirat izbore, a ne vodit klub.. sada koja su alternativa rjesenja: vratit Andri kao vecinskom vlasniku da upravlja i postavlja svoje ljude i privatnik koji moze doc u obliku Abramovica(sta cisto mi je ne zamislivo) ili netko tipa Glover, a jeste li se spremni kockat s time?!

Sada jos neke stvari koje sam primjetio: Gojun je “poslozio” akademiju, ali je napravio paralelni sustav u kojem je on dovodija igrace, eto primjer je da je akademija potpisala 15 stipendijskih ugovora bez da je Brbic zna, a u nekom normalnom sistemu onda akademija bi trebala imat svoj budzet po kojem se zna koliko cega i koga potpisuju, a ne da se dostavi na stol PU kad on treba platit u slucaju da je paralelni sustav.. drugi primjer toga je Goran Grujica. Igrac koji je karjeru provea po drugoj HNL, 7-8 nastupa u Gruziji i oduzetom putovnicom u Vijetnamu dolazi mentorirat mlade u Hajduk B te nakon 6 miseci dobija papire vraca se u Solin, prekida karjeru i onda ga Gojun opet dovodi ko team managera sta znaci opet neki jebeni mutni poslovi.. Gojun je napravio puno dobrih stvari da ne ispada napad na njega, ali se opet postavio ispred kluba.. treci primjer sam navea isto nedavno sa dovodenjem ZG omladinskog pogona i njihovim megalomanskim placama dok se nasoj dici dava kikiriki ali doslovno svoj nasoj dici( tu opet govorim da daj i nasima koliko das i tim Dinamovcima), a za kraj je isa postat i sportski direktor

idemo dalje Orescanin je napravio dobar rezultat u nastavku prvenstva imao je odredenu igru, ali bi volio nadodat da iza Rijeke i 4:0 ekipa je stagnirala i sama nekvaliteta preostalih protivnika nas je pogurala u Europu.. pocinju pripreme on se bavi priopcenjima di odma treba letit iz kluba jer ipak treba postojat neka hijerarhija, ulazi se u kompromis i ispada najgora moguca solucija, ali postavljanje B ekipe koja nikad nije skupa igrala na teren pred 18000 ljudi je ili miniranje kluba ili idiotizam

Sada prethodni NO je doslovno upravlja s klubom sa Kosom i dovea ga pred bankrot i provaliju sa svojim troskovima, otira je cili marketing i sve projekte koji su postojali i onda je skuplja posne uz onog malog PR potrcka zaboravija sam kako se zove i onda izglasamo po mom sudu bolji NO koji dolazi sa servisiranim vrucim kumpirom Hrv-Madarska i miljun drugih sranja i trebaju gasit vatru. Povratak Brbica je po mom sudu bia potez koji pokaza da tada nam treba opet neki tip koji ce financijski stabilizirat klub jer nije bilo para, ali se dogada sada 15mil€ kroz transfere i to ni uz ovo sramotno ispadanje ne rusi finacijiski plan. PU nije dovoljno sposoban za puno toga i to je pokaza onog trena kad nije probija orescanina nogom iza sramotnog istupa protiv kluba te je samim time indirektni krivac za ispadanje..

SD je napravija dobre unosne poslove, spremija je Dolceka, Colinu, Eduoka, Simica i Posavca za sada i oprostite po meni je to dobar posao, ali ima previse svojih mana i nedostataka da ne ode 1.9. 

Po meni je ovaj Jakobusic dobar lik koji kuzi posao i daj Boze da je to prekretnica za dovodenje normalnih i sposobnih ljudi u klub.. sezona 19/20 samo moramo odlucit kako ce ic jer mi smo cudnog mentaliteta svi mi navijaci Hajduka jer imamo ekipu za nesto vise nego prijasnjih godina i jucer sam napisa malu pricu o vracanju ponosa kad je Hitler to odlucija 39. Njemcima, pa se nadam da ovaj klub ce nam iza ove sramote napokon pruzit tog ponosa sta smo navijaci Hajduka jer u cetvrtak gledam ljude od 30-40 di im suze idu od muke..

ne znam pretjera sam sad malo sa pisanjem, ali tija sam podilit neka misljenja svoja s vama

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.213
20. srpnja 2019. u 14:04

Istraforever je napisao/la:

Hajdukovci imamo li mi kakve šanse sutra ili će te se iskaliti na nama i nabiti nas?Što se tiče vašeg novog trenera ako to bude Burić mislim da se nećete baš usrećiti.Gledajući sa strane možete složiti dosta dobru momčad pogotovo sa još najavljenim pojačanjima.A i glavni ljudi u klubu vam nisu na nivou osim onog novog Dubrovčana.

Vidi cijeli citat

u kolopletu novih događanja te utovara novog ušnog bolida u prikolicu hajdučke ergele

hrv. posavaca(pasmina konja) zaželija bi vam svako dobro sutra. Kako će to netko protumačit

to je na njemu.

[uredio Rizla - 20. srpnja 2019. u 14:04]
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. srpnja 2019. u 14:05

Jameson je napisao/la:

Sad će Šolta reć Bjelanoviću... "ma kakav desni bek, iman Juranovića, dovedi jednog pravog zadnjeg veznog ovi mali Nejašmić je dobar al nije to to".. 

Vidi cijeli citat


Reće mu da mu triba Radošević 4

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
lidstrom
lidstrom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2016.
Poruka: 4.194
20. srpnja 2019. u 14:12

zwizdan007 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Sad će Šolta reć Bjelanoviću... "ma kakav desni bek, iman Juranovića, dovedi jednog pravog zadnjeg veznog ovi mali Nejašmić je dobar al nije to to".. 

Vidi cijeli citat


Reće mu da mu triba Radošević 4

Vidi cijeli citat


Jeff je ispa s Chavesom u 2.ligu 51

U danima sretnim,u danima grubim...
zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. srpnja 2019. u 14:17

lidstrom je napisao/la:

zwizdan007 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Sad će Šolta reć Bjelanoviću... "ma kakav desni bek, iman Juranovića, dovedi jednog pravog zadnjeg veznog ovi mali Nejašmić je dobar al nije to to".. 

Vidi cijeli citat


Reće mu da mu triba Radošević 4

Vidi cijeli citat


Jeff je ispa s Chavesom u 2.ligu 51

Vidi cijeli citat


Uuuuuu... Obavezno dovest! 20

#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.213
20. srpnja 2019. u 14:18

usnija san noćas san da je niko društvo ili organizacija( takva su bila vrimena) navijača osnovana tamo '71.

pa kad je ono niki mladi trener bez iskustva postavljen da trenira i vodi Hajduka drito iz škverskog trliša , pa mu je nakon toga još dana u ruke i prva momčad..... pa mu je Kirigin nakon neslaganja i jedne loše utakmice uručija radnu knjižicu ....ono društvo(ili organizacija) nije se pačalo u posa druga Tita(Kirigina, da se razumimo)

onda mi je zazvonija alarm u 5 uri pa san se probudija.

i sad mislin, šta bi bilo da se to stvarno desilo.

[uredio Rizla - 20. srpnja 2019. u 14:19]
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
20. srpnja 2019. u 14:21

Rizla je napisao/la:

usnija san noćas san da je niko društvo ili organizacija( takva su bila vrimena) navijača osnovana tamo '71.

pa kad je ono niki mladi trener bez iskustva postavljen da trenira i vodi Hajduka drito iz škverskog trliša , pa mu je nakon toga još dana u ruke i prva momčad..... pa mu je Kirigin nakon neslaganja i jedne loše utakmice uručija radnu knjižicu ....ono društvo(ili organizacija) nije se pačalo u posa druga Tita(Kirigina, da se razumimo)

onda mi je zazvonija alarm u 5 uri pa san se probudija.

Vidi cijeli citat


KPH/KPJ koja je meknila druga Tita (Kirigina da se razumimo) na misto prezidenta je osnovana davno prije 71'. Kad NH bude ima staž kakvi KPH/KPJ je imala 71, možemo razgovarat o modelu i ustaljivanju istoga.20

 

Drug Tito (Kirigin) jeli, iako je bija stari partijac sa ''zaslugama'' iz rata, ima je mozak veći od taštine, pa je Drug Ivić opet doša na red.

A moran reć da i sad kad je drug Marin pomeja Hajduk više nego drug Tito (u tvome snu) društvo tj organizacija mu se ne pača u posal.

Mada drug Tito (Kirigin) je istira druga Tomislava u maniri Tita (Broza je li) dok je drug Marin (Brbić) proveja čistku u maniri druga Josefa (Staljina jeli), a KPH/KPJ se isto ka ni NH ne pača u posal Titu tj.  Josefu Marinu & drugu Čegevari.

[uredio Peter Schmeichel - 20. srpnja 2019. u 14:28]
lidstrom
lidstrom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2016.
Poruka: 4.194
20. srpnja 2019. u 14:21

Rizla je napisao/la:

usnija san noćas san da je niko društvo ili organizacija( takva su bila vrimena) navijača osnovana tamo '71.

pa kad je ono niki mladi trener bez iskustva postavljen da trenira i vodi Hajduka drito iz škverskog trliša , pa mu je nakon toga još dana u ruke i prva momčad..... pa mu je Kirigin nakon neslaganja i jedne loše utakmice uručija radnu knjižicu ....ono društvo(ili organizacija) nije se pačalo u posa druga Tita(Kirigina, da se razumimo)

onda mi je zazvonija alarm u 5 uri pa san se probudija.

i sad mislin, šta bi bilo da se to stvarno desilo.

Vidi cijeli citat


Sad bi Van Pudar zapiva

47

U danima sretnim,u danima grubim...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.01.2015.
Poruka: 2.797
20. srpnja 2019. u 14:24

Jameson je napisao/la:

Kek, Burić, Carillo... uopće nisu poželjne opcije za ovaj Hajduk koji se predstavlja (treba bi bit) ka razvojni klub.

Burić je samo posljedica ka i Bjelanovic ka i Brkljača, Vulić..... uzroci su problem. 

Kružni tok je posljedica višegodišnjeg lutanja sportske politike i da sam PU, bazira bi značajnija sredstva u tom smjeru a tek onda u desnog beka,krovište, dvorište i slično. 

Sportski direktor bi bija sa finim ugovorom ali i sa imenom i prezimenom,ovako imamo čovika koji je Vulića predstavija ka dugoročno rješenje a danas isto sranje trebamo slušat dok bude sidija kraj Burića. 

Hajduk ima problem sa sustavom a tek onda sa Bjelanovićem i Burićem. 

Nije normalno da se u klubu dogodija paralelni sustav di zbog jednog čovika se praktički urušava sportska struktura sve do prvog trenera. 

Od tuda i priopćenje trenera koje u ozbiljnom klubu ne kažnjeno ne može proć a vjerojatno i od tuda ova blamaža sa nekim autsajderima.

Klub je pred velikim izazovom, puno većim nego kada je projekt tek krenija a plaće su bile upitne. 

Nijedna uprava financijski nije bila u tako povoljnom položaju kao ova, nijedan sportski direktor, trener, šef marketinga, financija..... toga su itekako svjesni i oni koji nisu dio te priče. 

Model ka model, sami smo ga stvorili i jedino ga sami možemo srušit, niko drugi, na dobrom smo putu.... 

Vidi cijeli citat


Upravo to, ekipa napravi paralelni sustav u klubu, ode glava tog sustava koji je po rejtingu 4-5 covik u klubu i raspadne se klub na miljun komada. Ne ulazim u to ko je za sta kriv, ko je posten,a ko jeben.

Svjetski fenomen od kluba imamo, jer ne postoji klub, niti amaterski, u kojem se svakih misec dana dogadjaju ovakvi raspadi. Prije koju godinu je to bilo svakih godinu ili pola godine, sad smo stalno u rasulu.

Udruga je imala i ima sve mehanizme za rijesit situaciju. Ali politika bockanja sa strane nije nista dobroga donila niti ce. U bilo kojem poslu i radu, mora postojat plan B, kod udruge ga nema.

Davno je Monk govorija da se mora ici na upgrade sustava, nekakvo javno- privatno partnerstvo, di ce svi bit zadovoljni. Nesto je Tommy pokusa pa ga se zaustavilo ili je odusta, svejedno. 

I umisto da se poticalo ljude da uloze u klub napravila se cahura neprijateljstva prema svim neistomisljenicima.

Nesto slicno ka Troja ali trojanski konj nije dosa izvani nego su svi Trojanci ispali konji.

zwizdan007
zwizdan007
Dokazano ovisan
Pristupio: 11.04.2013.
Poruka: 12.095
20. srpnja 2019. u 14:28

Peter Schmeichel je napisao/la:

Rizla je napisao/la:

usnija san noćas san da je niko društvo ili organizacija( takva su bila vrimena) navijača osnovana tamo '71.

pa kad je ono niki mladi trener bez iskustva postavljen da trenira i vodi Hajduka drito iz škverskog trliša , pa mu je nakon toga još dana u ruke i prva momčad..... pa mu je Kirigin nakon neslaganja i jedne loše utakmice uručija radnu knjižicu ....ono društvo(ili organizacija) nije se pačalo u posa druga Tita(Kirigina, da se razumimo)

onda mi je zazvonija alarm u 5 uri pa san se probudija.

Vidi cijeli citat


KPH/KPJ koja je meknila druga Tita (Kirigina da se razumimo) na misto prezidenta je osnovana davno prije 71'. Kad NH bude ima staž kakvi KPH/KPJ je imala 71, možemo razgovarat o modelu i ustaljivanju istoga.20

 

Drug Tito (Kirigin) jeli, iako je bija stari partijac sa ''zaslugama'' iz rata, ima je mozak veći od taštine, pa je Drug Ivić opet doša na red.

A moran reć da i sad kad je drug Marin pomeja Hajduk više nego drug Tito (u tvome snu) društvo tj organizacija mu se ne pača u posal.

Mada drug Tito (Kirigin) je istira druga Tomislava u maniri Tita (Broza je li) dok je drug Marin (Brbić) proveja čistku u maniri druga Josefa (Staljina jeli), a KPH/KPJ se isto ka ni NH ne pača u posal Titu tj.  Josefu Marinu.

Vidi cijeli citat


Nisi razumija san... 17

[uredio zwizdan007 - 20. srpnja 2019. u 14:29]
#JeSuisML10 #DoćuJaGori // Prgava Familija ˃ HNS famiGLia // Dalmacija kuća od tri brata: Vlaha, Duje i Donata❤️💙// 🟧✌️👇
  • Najnovije
  • Najčitanije