Sledge je napisao/la:
Frankopan
zna je i Six reagirati ali onako sve u rukavicama i odmjereno.
ja ipak biram način koji narod bolje razumi.
Peter,
ne bi se složija.. čovik je ima lipu karijeru, kao trener je isto nešto proša i skupija iskustvo.
njegova "bahatost" mu je samo bonus u ovakvom okruženju.
imali smo mi i totalnu suprotnost od trenera u Carillu pa smo vidili kako to prolazi. sve se svodi na onu da niko i ništa ne valja. samo je pitanje oće li se takav stav zauzeti odma od početka ili će proći neko vrime dok ga se ne proglasi štracom.
bivši predsjednici, sportski ,treneri , igrači .. ima li ko da valja?
odabralo se par igrača koji su nekakvi idoli jer razume priču i to je to.
Ovo mi je najjače. Čovjek bi pomislio kako je uspješno vodio europske klubove, a ne letio u prosjeku svakih 7 mjeseci.