Magnus Jernemyr je napisao/la:
Poštovani Vinnie, njih dvojicu sam spomenuo u prijašnjem postu.
Labrović rezerva Posavcu,Bulat ispred Stanka.
To šta mu je Neja stariji agent može biti samo minus, jer sigurno nije zadovoljan odnosom prema njegovom sinu.
Netko je pitao zašto da se dovodi veznjak.
Dragi kolege, u odnosu na početak sezone napustili su nas Bradarić, Kalik i Beširović, a tek se čeka odlazak Hamze.
Bulat bi sjeo ka budali pleska, igrač još mlađi od Vuškovića, a uz njega i jedan sa liste od one šestorice.
Da igra Neja i recimo Kasami, rezerva Bulat i Jradi, brutalno.
Onda bi to bila ekipa za srušiti Dinamo.
Bulat bi bio super pojacanje, ali decko je sam rekao da mu je Dinamo blizi tako da ne znam kako bih decko bio docekan na Poljudu da dode kod nas, iako bilo bi super da dode