Master Yoda je napisao/la:
Valjda je cilj da kosarkaska sekcija dobije na nekakvoj stabilnosti i raste iz godinu u godinu, a sa ovakvim Hajdukom je osigurano sve samo ne stabilnost. Druga stvar je tko ce financirat kosarkasku sekciju jer Hajduk nema viska 3-4 miljona eura svake sezone za dat kosarci
Opcenito sam protiv takvog trenda, ako se nisu stvorila sportska drustva na pocetku i svatko je isao svojim putem onda ne znam zasto sad forsirat takva sportska drustva, pogotovo kad znamo povijest splita odnosno jugoplastike
Vidi cijeli citat
Zašto bi nogometni klub trebao financirat košarkaški klub? Neka se sami financiraju kao i do sada. Samo ime Hajduk je veliki brand i mamac za sponzore. Da ne govorim o masi navijača koje bi privuklo.
Opet ponavljam, današnji KK Split je osnovan kao KK Hajduk Split.