Vinnie Jones je napisao/la:
Ultras_NGD je napisao/la:
Tudor i dalje ide tvrdoglavo. Zali se da mu fali 2-3 golgetera a ostavlja Krekovica na klupi. Kako to da je prije korone bio u prvom planu a sad kad nema Eduoka ne moze dobit sansu u prvih 11? Pogotovo protiv Tomasevica i Bosancica koji su stvarno spori stoperi. Neznam, nisam pametan, samo se nadam da cemo izvuc minimalnu pobjedu.
Vidi cijeli citat
Kreković još triba poradit na realizaciji, zato ga vjerovatno i ne stavlja
Hajduk nema realizatora. To je Jairo pokazao proslu utakmicu. A to sigurno nisu ni Blagaic a ni Cuic (koji su prije svega ofanzivni vezni ali ih Tudor gura u spicu). Krekovic je ako nista, jako brz i prodoran igrac sa kojim dobijas dubinu. Pogotovo protiv sporih stopera a Tomasevic i Bosancic to i jesu.