Jednako misljenje i za libanonca ...nama trebaju bolji igraci ...pa covik nemoze igrat u rep Libanona aloooo

Kao stvoren za osmicu u rombu.

Rekao bih jedan od tri, eventualno četiri u klubu koji može igrati u ligi petice, naravno za donji dom.

[uredio Magnus Jernemyr - 16. rujna 2020. u 17:53]
16. rujna 2020. u 17:56

Utakmica kao stvorena za vidjeti Krekovića na krilu i Jakoliša u špici, da ih vidimo pod pritiskom na njihovim pozicijama, protivnik po mjeri.

Vinnie Jones
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.05.2020.
Poruka: 748
16. rujna 2020. u 18:10

Magnus Jernemyr je napisao/la:

Ako se ispromasuju bit ce odma smece, to pokusat tek ako budemo imat 2-0, 3-0 pred kraj utakmice

Make Hajduk great again!
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.335
16. rujna 2020. u 18:11

mandrak je napisao/la:

šjor struko,

pogleda san još jedanput u miru prvo poluvrijeme i posve odgovorno tvrdin da je do 40 i neke minute, kad su ovi dali gol, rezultat triba bit 2:0 za nas

dimantakos u dobroj poziciji i loš šut, neja nakon prekida nogon, mijo prima na prsi i bomba sa 7,8 metara, vanjski dio mriže, adam slobodni sa 16 vanjski dio mriže........

oni do gola, ama baš ništa, a drugo poluvrijeme šansa, pos brani, nakon toga, oršić 2:0 i raspad sistema.....i da nakon toga, odlični i dinamo i posavec

Nije baš ama baš ništa, preuzeli su desetak minuta prije gola konce igre, vidilo se da visimo i da nas probijaju. To šta nisu odma ušli u neke izražene šanse meni ne znači ništa, i bez toga se osjetilo da su uspostavili kontrolu. Odgleda sam ovakvih sto derbija, mi ka stvaramo šanse, polušanse, ili nešto između, onda u jednom momentu oni uzmu balun, pokažu zube i onda kreće trta. Sve skupa, rutinski

crabtree,

ako ti se da, pogledaj još jedanput prvo poluvrijeme, ja jesan, drugo nisan jer bi to bija žešći mazohizam

Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?
16. rujna 2020. u 18:20

Vinnie Jones je napisao/la:

Nije život zanimljiv ako si non stop ziheraš.

A tko zna, možda Marin zabije 3 komada pa se netko raspita za njega.

Protivnik to dopušta.

frane matosic
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 5.940
16. rujna 2020. u 18:40

Sta su poveli ovu razvaljenu stracu u makedoniju???

frane matosic je napisao/la:

jer će se emitirat Hajduk Digital Live,a isto mislim da nema potrebe za takvim opisom dotične.

#prayforNiža #backinAfrika #mejor entrenador después Ivić #Nisam Za Mamića,ali Loksa mi je ok #Tudor-Inovator,a ne plagijator!
Nitkoinista
Nitkoinista
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 9.727
16. rujna 2020. u 18:54

Ma kako hebem mu misa ...pa neira u rep Libanona pa to nesto govori ...jak je fizički ok i drag mi je jer jedini ima fighterski gen uz Jurica  kupio me je kad je lani onoga u Koprivnici uzeo za kapauricu i bacio u aut jer se nesto kopunio ....ali kad prodje nekom silinom igraca i napravi visak uredno neodigra nista djabe trud jednostavno jos nije odigrao pas navrime kad napravi neku prednost ...dovuce je do 16 cesto onda ni da podvali ni da puca navrime ili u blok ili jos vuce ili u pm je posalje ....ok je on ali nije to ono sto nam treba ...jos najbolji je znao bit kad bi ga six posla u 16 da se guzla uredno je sacuva i ogradi

[uredio Nitkoinista - 16. rujna 2020. u 18:55]