The Phantom je napisao/la:
Znači Jurić je naš novi Gudelj? Zapamtit ću ovo.
Atanasov mora igrat, a nitko ga od vas nije nikad gledao? Jeste se tako oženili ili ćete se oženiti? Vidit jednu sliku i to je to.
Razmišljanje prosječnog simpatizera i navijača Hajduka je stvarno dno. Kskvi navijači takvi i rezultati, sve je realno.
Ja želim da Hajduk napreduje u svakom pogledu, kao klub, kao nomčad, financijski, gledam prema naprijed i neku širu sliku. Da sutra Hajduk bude nešto ala Ajax ili Porto, ne baš točno ta razina, ali da se ide prema tome. Da se prate nogometni trendovi jer jebemu sve, cijeli svijet to prati i tko se prije prilagodi taj bude uspješniji. Mi smo na razini trećeligaša. A navodno bi htjeli okusiti Europu. Po kojoj logici!?