ne vidim zašto bi bija problem postaviti bilo koje pitanje šta se tiče funkcioniranja kluba.
staviti na papir koliko košta čitav pogon godišnje.
i molim unaprid ne maglit kako sam kontra omladinske.
mogu li se dovesti u klub "gotovi" proizvodi sa 17-18 godina i onda u bekavce ili neki drugi drugoligaš ako se bekavci ukinu?
evo ovo lito smo doveli neku dicu sa strane, koliko ih se može dovesti godišnje za milijun ipo ili dva milijuna eura?
i opet ćeš kasnije imati naknadu solidarnosti za njih.
tema mi je pala na pamet zbog onih 167m, ako ćemo ići na totalnu racionalizaciju poslovanja zašto bi omladinska bila iznimka.
evo neka vam Magnus pojasni koliko se talenata može dovesti iz drugih klubova s godišnjim bađetom za njih od gotovo dva milijuna eura 😄