HNK Hajduk Split 2020./ 2021.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
20. veljače 2021. u 20:05

a irudami pod sixon je bija jedan od boljih veznjaka lige pa ti moš trubit koliko god oš

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.145
20. veljače 2021. u 20:06

btw i Tudor je na presicama zna lipo pričat o nekim stvarima ali između redaka..

naravno, Tudora spominjem u jednom drugom kontekstu ostavljajući po strani njegova sranja i razjebavanje momčadi 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.145
20. veljače 2021. u 20:07

romeo đerek je napisao/la:

a irudami pod sixon je bija jedan od boljih veznjaka lige pa ti moš trubit koliko god oš

Vidi cijeli citat


a je iruda ti, je.. 

bia bi on opet dobar da igra šesticu dok mu jedan čuva leđa, drugi prsa a on lipi dijagonale

Edit. bit će i Mijo dobar u klubu di je igra podređena njemu samo ne znam koji će to bit klub i oće li imat exluzivu na penale a da ne govorim i na to ako kojega i falije 

[uredio Jameson - 20. veljače 2021. u 20:10]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
20. veljače 2021. u 20:11

pa niko ne osporava da mu se triba prilagodit sustav. ti si samo reka da je bija u prvih 11 jer mu je ćaća onaj koji je a ja ti govorin da je bija u prvih 11 jer je u ton sustavu bija kvalitetan. šta se sad kobečiš?

[uredio romeo đerek - 20. veljače 2021. u 20:12]
Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.145
20. veljače 2021. u 20:13

romeo đerek je napisao/la:

pa niko ne osporava da mu se triba prilagodit sustav. ti si samo reka da je bija u prvih 11 jer mu je ćaća onaj koji je a ja ti govorin da je bija u prvih 11 jer je u ton sustavu bija kvalitetan. šta se sad kobečiš?

Vidi cijeli citat


pročitaj ponovo šta sam napisa biseru.. 

ja govorim o periodu Burića a ne Oreščanina 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
romeo đerek
romeo đerek
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2018.
Poruka: 12.991
20. veljače 2021. u 20:15

pa izborija je prvih 11 kod burića jer je bija dobar pod oreščaninon. i tudor ga je eventualno nakon burića klupira

Hrvatsko Narodno Kazalište Hajduk Split
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
20. veljače 2021. u 20:15

Je li se ovaj klub zove HNK Hajduk Split ili NK Mijo Caktaš !?

Miju sam volio više od ikoga Hajduk je odlučio nećeš igrat i gotovo, klub isprid svega i gotovo, a sad se okrenimo tome kako ćemo protiv Rijeke gori i kako su nam igrači spremni tj koliko će se koji spremit do vikenda

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
SSG79
SSG79
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.04.2014.
Poruka: 4.141
20. veljače 2021. u 20:15

pošćer bombišta je napisao/la:

Modrica moze minjat nejasmic. Da je u dinamu vec bi 3 godine igra u repstaciji

Vidi cijeli citat

da se ne zaboravi

Majstor smora
i kad gube i kad tuku
i kad gube i kad tuku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.08.2011.
Poruka: 1.779
20. veljače 2021. u 20:19

Bellygunner je napisao/la:

Aj malaika odjebi sa Cakijen više! 

Vidi cijeli citat


Briga njega za Caktaša, vidi se odakle vitar puše i da se Miji popustilo, on bi kritizira, jer ne podnosi ovakav model upravljanja i dok je tako, on će uvik pljucat, pa makar i prvaci bili.

Lapad68
Lapad68
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2020.
Poruka: 657
20. veljače 2021. u 20:41

Za sve je najbolje da vlasnik agencije odvede svoje igrače u Goricu.

  • Najnovije
  • Najčitanije