Magnus Jernemyr je napisao/la:
Ništa od nogometa, gledao sam Hajduka 225 minuta ovaj tjedan i vidio nula.
Samo kratki pasevi prolaze u stranu ili nazad, nema timske igre, nema izgradnje, nema kombinatorike.
Za ova dva čunja koja glume stopere je Stipe Radić bio Bog otac u juniorskim danima, a od njega nismo napravili ništa tako da....
Eto utrpali smo jednog, stvorili smo još 3 prilike jer su domaći slabi u obrani, ali sve u svemu je to slabo.
Do 20. minute imali su naši malu školu nogometa, Orijent ih je izigravao kako je htio.
Pa igraju preko kurca , teren uzasan i opet su dvi klase bolji. Prvenstvo se blizi kraju , pobjede su najbitnije. Ovakve su najslađe. Treba nam titula