HNK Hajduk Split 2020./ 2021.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Unikat86
Unikat86
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.01.2012.
Poruka: 2.579
15. ožujka 2021. u 12:36

Osobno smatram da je "najlakse" napredovati u fizickoj spremi i onda odraditi kvalitetan presing na protivnika. Ne mora to biti onaj jebacki presing od 90 minuta sta njeguju europske momcadi, ali 15-20 minuta lipoga presinga po poluvrimenu se mora moci odraditi i virujen da bi se iz istih izrodilo bar 2-3 lipe sanse po utakmici...

[uredio Unikat86 - 15. ožujka 2021. u 12:38]
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.388
15. ožujka 2021. u 12:46

bezimeni je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

produžena u maloj je napisao/la:

I ja bi htio vidjeti Dolčeka na wing-backu ali mislim da Paolo neće ništa promjeniti u kupu. Osim Fossatia naravno...

Vidi cijeli citat

Dolček ima osnovne probleme sa kontrolom lopte. To se lipo vidilo u Rijeci i 3 dana kasnije protiv Zageba. Uvik bi ima tu "nezainteresiranog" Čolinu prije wing-back Dolčeka

Vidi cijeli citat

krivo. dolcek jako dobro kontrolira loptu. Njegovi problemi nisu tehnicke naravi, dapace. Njegov problem su lose odluke

Vidi cijeli citat


Dok smiri balun treba mu 3 dana. Obrana neodgovorna, naprid je to loše. Po meni jako glupo uložen novac, ali neka me razuvjeri

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.712
15. ožujka 2021. u 13:03

Vidim da nitko ne spominje pa ću onda ja: sudi nam Bel.

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
frane matosic
frane matosic
Mali dioničar
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 7.543
15. ožujka 2021. u 13:06

The Phantom je napisao/la:

Vidim da nitko ne spominje pa ću onda ja: sudi nam Bel.

Vidi cijeli citat

Ajmo im mi dat 3 gola u prvom poluvremenu pa nece ni bit vazno ko sudi

🎶🎶 Leti vrime idu dani, sve je isto ko i lani 🎶🎶
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
15. ožujka 2021. u 13:17

The Phantom je napisao/la:

Vidim da nitko ne spominje pa ću onda ja: sudi nam Bel.

Vidi cijeli citat


Napisa je Gotti jedno četri puta kako svira Bel

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Torca Kvarner
Torca Kvarner
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 5.270
15. ožujka 2021. u 13:20

The Phantom je napisao/la:

Vidim da nitko ne spominje pa ću onda ja: sudi nam Bel.

Vidi cijeli citat

Jel to onaj što je izumio telefon?

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.319
15. ožujka 2021. u 13:24

Torca Kvarner je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Vidim da nitko ne spominje pa ću onda ja: sudi nam Bel.

Vidi cijeli citat

Jel to onaj što je izumio telefon?

Vidi cijeli citat


Taj ima dva L ja mislim ipak, al možda mu je ovo neki rođak daljnji pa mu ispalo jedno L s vrimenom

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
Mušć
Mušć
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.07.2013.
Poruka: 2.520
15. ožujka 2021. u 13:38

Ring my Bel

biće to dobro !

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.02.2021.
Poruka: 173
15. ožujka 2021. u 13:40

Odmah bih potpisao Dolceka i Colinu za malog Krizmanica. Plus sto bih dodao i Neju za Suka.

Lovric nam je izmakao na zalost.

Zna li se tko sudi sutra?

bezimeni
bezimeni
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2006.
Poruka: 8.024
15. ožujka 2021. u 13:50

robo0302 je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Vidim da nitko ne spominje pa ću onda ja: sudi nam Bel.

Vidi cijeli citat


Napisa je Gotti jedno četri puta kako svira Bel

Vidi cijeli citat

a ko zapravo sudi

  • Najnovije
  • Najčitanije