Master Yoda je napisao/la:
romeo đerek je napisao/la:
Ovako slično smo i pod Burićen igrali pa smo ga tirali ća
Vidi cijeli citat
Da je tramezaniju jedan filip bradaric u vezi uz fossatija onda bi sve ovo bilo tri dimenzije iznad, jel ljudima jasno da mi nemamo veznog reda
Vidi cijeli citat
Pa svi to vidimo, ali nemamo mi ni livog bočnog za ovo šta igramo, čolina ovu ulogu nemože igrat, kaca isto. Ne vidim ovu igru s tri stopera dugoročnom i ne razumim toliko robovanje njoj od strane Paola. Opet s druge strane barem pola ove ekipe neće bit od lita više u nas. Na lito će nam bit ekipa potpuno drukčija, smeta me šta novih lica ovo proliće u ekipi nema, a pogotovo da dobivaju utakmice u kontinuitetu. Daj skorupa, daj biuka, daj lauša jebemu. Što ako ne izboriš Evropu? Pola sezone neiskorišteno za išta dugoročno