HNK Hajduk Split 2020./ 2021.

Kaštelanin
Kaštelanin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2018.
Poruka: 1.396
10. svibnja 2021. u 11:23

Jel ima još koji dinamovac dat neki savjet? Ne hvala. 

Prva stvar je šta je struka rekla da je Europa cilj. Na stranu i to, čak i ova miki maus liga donosi pare i podiže vrijednost igračima. 

mini me
mini me
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.09.2019.
Poruka: 3.269
10. svibnja 2021. u 11:25

https://www.transfermarkt.com/dashmir-elezi/profil/spieler/670306

Evo jednog za druga Lakija ,on voli ove starije koji ce uzet titulu odmah dogodine.

https://www.youtube.com/watch?v=JJhXdjuWW20

Video pogledat od 2 min nadalje ,do 2 minute samo defanzivni zadaci.

A jbg ako hocete bolje linkove to treba platit kod strucnjaka Magnusa ,kod mene dobijete za dzabe to sto dobijete . Ovo je jedan za uzet dok jos nije skup.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
10. svibnja 2021. u 11:42

 

[uredio Bellygunner - 10. svibnja 2021. u 11:44]
Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.08.2020.
Poruka: 2.076
10. svibnja 2021. u 11:44

Ja mislim da se Bratko vraća u srijedu! Protiv Rijeke se bez problema popeo u ložu, čim može hodat, može i igrat, tako je bar kod mene bilo u smiraju karijere u županijskoj ligi! Ajmo Bijeli!

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
10. svibnja 2021. u 11:45

horog DP je napisao/la:

Bellygunner je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

Peter Schmeichel je napisao/la:

Bogdanović je član NH.

Vidi cijeli citat

Neka mu grad proda 5% i neka taj novac uloži u izgradnju kampa Hajduka. 

Vidi cijeli citat

Neka kupi 51%. A šta. Love ima, navijač je, zna kako funkcioniraju klubovi...diš nać boljeg vlasnika? 

Vidi cijeli citat


ne bi se složio s vama.

Mislim da bi grad na ovaj način treba napravit projekte kluba prodajom 5% paketa. Prvi paket ulaganje u kamp, drugi paket izgradnja hotela u unutar poljudske ljepotice. treći nešto novo. i grad zadržava 25%+1 također vlasništa. 

Ne mislim sektaški suzbit to u korjenu nego jednostavno treba postojat normalan način vlasničke strukture. 

Ili neka dođe Brocki Čileanac kupi klub jer koliko sam skužija mail je u gradu.

Vidi cijeli citat

Bogdanović 51%

Grad 25%2

Zadrugari ostatak

Šta bi falilo ovome? Bojan ima vlasnički udio, grad i zadrugari kontrolni da se izbjegnu kojekakve pizdarije

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
10. svibnja 2021. u 11:54
GNK Dinamo Zagreb 19 14 3 2 38:12 26 45
NK Osijek 17 10 5 2 28:9 19 35
HNK Hajduk Split 19 10 4 5 20:16 4 34
HNK Rijeka 22 9 5 8 30:30 0 32
HNK Gorica 19 8 6 5 27:19 8 30
HNK Sibenik 19 5 7 7 19:20 -1 22
NK Lokomotiva Zagreb 19 5 2 12 15:33 -18 17
NK Istra 1961 21 4 4 13 16:26 -10 16
NK Varazdin 17 3 6 8 11:26 -15 15
Slaven Belupo Koprivnica 18 2 8 8 16:29 -13 14
prvaci 34/35
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.577
10. svibnja 2021. u 11:59

mandrak je napisao/la:

GNK Dinamo Zagreb 19 14 3 2 38:12 26 45
NK Osijek 17 10 5 2 28:9 19 35
HNK Hajduk Split 19 10 4 5 20:16 4 34
HNK Rijeka 22 9 5 8 30:30 0 32
HNK Gorica 19 8 6 5 27:19 8 30
HNK Sibenik 19 5 7 7 19:20 -1 22
NK Lokomotiva Zagreb 19 5 2 12 15:33 -18 17
NK Istra 1961 21 4 4 13 16:26 -10 16
NK Varazdin 17 3 6 8 11:26 -15 15
Slaven Belupo Koprivnica 18 2 8 8 16:29 -13 14

Vidi cijeli citat

To je tablica proljetnog dila? 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.327
10. svibnja 2021. u 11:59

Bellygunner je napisao/la:

mandrak je napisao/la:

GNK Dinamo Zagreb 19 14 3 2 38:12 26 45
NK Osijek 17 10 5 2 28:9 19 35
HNK Hajduk Split 19 10 4 5 20:16 4 34
HNK Rijeka 22 9 5 8 30:30 0 32
HNK Gorica 19 8 6 5 27:19 8 30
HNK Sibenik 19 5 7 7 19:20 -1 22
NK Lokomotiva Zagreb 19 5 2 12 15:33 -18 17
NK Istra 1961 21 4 4 13 16:26 -10 16
NK Varazdin 17 3 6 8 11:26 -15 15
Slaven Belupo Koprivnica 18 2 8 8 16:29 -13 14

Vidi cijeli citat

To je tablica proljetnog dila? 

Vidi cijeli citat

Pod Misterom

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
mandrak
mandrak
Mali dioničar
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 9.160
10. svibnja 2021. u 12:00

ovo gori šta san zalipija je tablica u 2021.......a to se poklapa sa tramezzanijevim dolaskom.....

malo primamo, izrazito malo zabijamo.......neke bodove očito skupljamo.........

to je talijan i sumnjam da će do bit puno drukčije dogodine........

 

imamo i marijana budimira........taj na puno većem uzorku, od najmanje zadnje dvi godine,igra lipo, osvaja pun kurac bodova i zabija pun kurac i osansto golova......al je to sve u juniorima.....

 

ja bi izbor sveja na ovu dvojicu.........a odabra bi budimira

prvaci 34/35
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2020.
Poruka: 11.482
10. svibnja 2021. u 12:03

mandrak je napisao/la:

GNK Dinamo Zagreb 19 14 3 2 38:12 26 45
NK Osijek 17 10 5 2 28:9 19 35
HNK Hajduk Split 19 10 4 5 20:16 4 34
HNK Rijeka 22 9 5 8 30:30 0 32
HNK Gorica 19 8 6 5 27:19 8 30
HNK Sibenik 19 5 7 7 19:20 -1 22
NK Lokomotiva Zagreb 19 5 2 12 15:33 -18 17
NK Istra 1961 21 4 4 13 16:26 -10 16
NK Varazdin 17 3 6 8 11:26 -15 15
Slaven Belupo Koprivnica 18 2 8 8 16:29 -13 14

Vidi cijeli citat

Ako ovo ne govori da Tramm mora otić na kraju sezone onda ne znam što je. Ovaknim tempom dogodine Dinamo od +20 do +30. Triba trazit novo rijesenje.

  • Najnovije
  • Najčitanije