Kinez-i-olog je napisao/la:
Bura slobodan, a mi o nekim budimirima pricamo
svašta
Vidi cijeli citat
Peter Schmeichel je napisao/la:
I Tušo bi moga bit slobodan, možemo ka Crotone, možemo ka Parma.
Vidi cijeli citat
Vezano za prvoga nedavno sam ga u jednoj trgovini trefio
i moram priznati da sam bio u napasti da ga upitam šta se
vidi s ponistre? 😂
Al kontam čovjek je sa ženom i nema smisla.
Što se tiče ovog drugog pristajem i na Crotone i na Parmu,
samo nemoj ko Hajduk iz vremena "malog kruga velikih ljudi"
ako Boga znaš.
Verbea ligant homines, taurorum cornua funes! "ajde glupane kakav faul, on je pre jak samo ti to ne razumiš" Jebeš čovjeka koji ne promijeni mišljenje. Jesam duša al mi ne treba ništa. Bolje svašta pojesti nego svašta reći.