kancelskis je napisao/la:
A sljedece sezone bi mogli u ligi prvaka imat strava ekipu jer smo ove igrali sa pun kurac ulaznih juniora
silic
djolonga petrasilo prpic hrgovic
capan vuskovic
vrcic pukstas brajkovic
antunovic
Svi 2004, jedino brajkovic 2005 i vuskovic 2007
Vidi cijeli citat
Siliću bi bilo dobro da bude posuđen u Prvu ligu(ex 2.HNL) na dvojnu registraciju pa po potrebi vraćen za neke bitne utakmice, iako s Buljanom, Fesyukom i Miševićem je ta pozicija solidno popunjena.
Nadam se da bi Puki i Hrga mogli doći do pozicije u rotaciji prve momčadi, ako ne onda bi i njima pasala neka posudba , dvojna ili prava, ali samo da igraju na seniorskom nivou pa čak i nauštrb juniorske LP.
Ostatak ekipe treba još jednu sezonu juniora, nadam se još jednu dominantnu sezonu.