HNK HAJDUK SPLIT 2022./'23.

Prosdo
Prosdo
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2021.
Poruka: 490
06. lipnja 2022. u 12:15

Jel Vučkov klub Union (Primorac) igrao na tom turniru? Ako je eto s čim ima veze. Osuda takvog ponašanja bez razmišljanja.

 

Veća tragedija za sve nas kao društvo je da djecu Dinama od 10-11 godina policija mora čuvati na plaži. Imate slike ako vas zanima.

leteća tvrđava
leteća tvrđava
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.12.2021.
Poruka: 935
06. lipnja 2022. u 12:21

Jedna insajd,Tekla ubija jucer na malom balunu,neviđeno dobar igrač 5+1,ono je na razini najboljih malonogometasa u drzavi

sami protiv svih.
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.314
06. lipnja 2022. u 12:22

leteća tvrđava je napisao/la:

Jedna insajd,Tekla ubija jucer na malom balunu,neviđeno dobar igrač 5+1,ono je na razini najboljih malonogometasa u drzavi

Vidi cijeli citat

To je ništa novo mogu reći

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
tovar12
tovar12
Mali dioničar
Pristupio: 18.07.2016.
Poruka: 7.261
06. lipnja 2022. u 12:27

Prosdo je napisao/la:

Jel Vučkov klub Union (Primorac) igrao na tom turniru? Ako je eto s čim ima veze. Osuda takvog ponašanja bez razmišljanja.

 

Veća tragedija za sve nas kao društvo je da djecu Dinama od 10-11 godina policija mora čuvati na plaži. Imate slike ako vas zanima.

Vidi cijeli citat

Ako je istina sramota za državu i sve nas zajedno...

To šta se u zadnje vrijeme propagira ta negativa i potenciraju se sukobi je pre strašno

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.06.2013.
Poruka: 527
06. lipnja 2022. u 12:29

Ajde bogati koda je to prvi put da se potencirala mrznja sjevera i juga (bilo je toga cak i u ex yu).

Pa smo svejedno uvik stali skupa kad je god tribalo, u vise navrata i dilili tribinu.

Kalajte malo s paranojama.

[uredio HaHaOo - 06. lipnja 2022. u 12:29]
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.689
06. lipnja 2022. u 12:30

bezimeni je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Skinit ditetu dres - nije u redu 

Jebat mater ditetu - u redu je 

Oćemo ovo u statut?

Vidi cijeli citat

nije u redu, kao ni to što ti nama to pokušavaš nabit to nos

izvoli maknit poruke kojima ovdje nije mjesto, ukljujuci i ovu svoju

Vidi cijeli citat

Ko ste to vi?

Ako krenem micati poruke kojima ovdje nije mjesto onda tema pada na desetak stranica. 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
leteća tvrđava
leteća tvrđava
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.12.2021.
Poruka: 935
06. lipnja 2022. u 12:31

Strootman je bio na piru od ćalete cara,šta ne znači da nije povorio do splita malo potpisat ugovor 🤫😙

sami protiv svih.
The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.689
06. lipnja 2022. u 12:32

frane matosic je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Skinit ditetu dres - nije u redu 

Jebat mater ditetu - u redu je 

Oćemo ovo u statut?

Vidi cijeli citat

Admine cisti ovog trolera odavde

Vidi cijeli citat

Ne pravi se pametan jer nećeš tako daleko.

 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
kancelskis
kancelskis
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.04.2022.
Poruka: 4.117
06. lipnja 2022. u 12:34

Ferro godinu i po dana nije igro, dodje u hajduk standardan, zabio 2 gola, 2 asistencije... on i elez skupili 8 utakmica zaredom bez primljenog gola cijena mu padne sa 4 na 3,5m🤣

elez ima manju cijenu od perica, ktc-a, lauritsena, skorica, loncara, smolcica, velkovskog, solde, jovicica, krizmanica, perkovica

istra primila 67 golova, rijeka 51, gorica i lokomotiva 50 i imaju im stoperi bolje cijene od hajdukovog najboljeg i najstandardnijeg stopera

Ima jos nelogicnosti pun kurac ko god je odredjivo ove cijene nema veze s nogometom

 

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.109
06. lipnja 2022. u 12:34

Teklić nije igrač za prvu momčad, sad i da se vrati ima bi minuta koliko i Atanasov.

Tekla je passe. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
  • Najnovije
  • Najčitanije