Koji su benefiti od toga da Hajduk uzme naslov prvaka?
Poruka: 20.354
08. lipnja 2022. u 21:14

mandrak je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Pitaj one sta su goedali kup iza mene. On nije ni za RNK Split i nema mista za domace momke radi Ferra

Od ovoliko Krke, nakaze jedne, nakaze, nakaze! Ćaća mi se doli guši, sve je napravija za ovu državu. Oni ni prstom da maknu! Ni prstom! (...) Nakaze jedne"

Duga cesta je napisao/la:

Stojković je solidan potencijal,  manji od Biuka, ali igrač od 10ak golova i asista u zbroju sljedeće sezone i višemilijunski transfer. Realno nije imao lošiju sezonu od Stipe

Bezveze o nekim urotama i kad treba i kad ne treba.

nisu urote nego zdrav razum

al one "kme kme" pizdarije su napravile od ljudi poslusnike koji se sad boje propitkivat išta

da nebi bili "kmecavci" koji pricaju "urote"

nisu urote nego malome iz lokse triba dignit cifru

tesko da nakon svih ovih godina nekome jos to nije jasno

Pa jel i ja i ti a i 90% forumasa vidimo da Biuk prakticki nije odigra nista ovu sezonu?

Kako i zasto bi on s ucinkom od 1 gola iz 28 nastupa mora bit garantiran starter?

Nisam upratia zadnjih par utakmica u21 i nije mi namjera branit Biscana, samo mi ova logika nije jasna. Istom logikom bi mogli rec da je Dalic gura Vlasica naustrb Majera koji ove sezone ima 10x bolju statistiku i nastupe, a Majer je nekoliko utakmica prosidia na klupi dok je niksi igra.

Pristupio: 13.03.2021.
Poruka: 5.986
08. lipnja 2022. u 21:19

horog DP je napisao/la:

Ferro je inteligentan stoper, odlična tehnika, skok mu je bolji ofenzivni nego defenzivni, al je spor ajme, on i Elez, dovoljna je duga lopta u prostor nekom krilu i dar mar imamo, nije valdas glup pa da bezveze stavlja melnjaka ka trećeg stopera defenzivno.

08. lipnja 2022. u 21:22

mala-barka je napisao/la:

Dalić i svi ostali trener mlađih uzrasta su čista podobnost, referenca da nam najtalentiraniju djecu vode likovi kojima je jedina referenca da imaju nastupe za repku je sramotna. Još je Bišćan donekle probabljiv, ima nešto uspjeha, ali ovi drugi ajme.

Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 17.963

Dobra večer,

današnji instagram dan ne donosi skoro ništa zanimljivo. Simić večerava neku zelenjavu, vjerojatno pivu sakriva ispod stola. Fosatti ponovno počeo s objavama svojih kućnih ljubimaca. Mlakar i Vuković vraćaju se u trenažni proces, a Lovrenčić je napravio novu frizuru.

Do čitanja.

[uredio Kojot_50 - 08. lipnja 2022. u 21:23]
Ljepota stvorenja odražava beskonačnu ljepotu Stvoritelja (KKC, 341)
Kinez-i-olog
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 14.513
08. lipnja 2022. u 21:24

Ja ću bit đavolji odvjetnik. Po gol i tri asistencije. Jedan za 700 minuta, drugi za 1500. Ovisno iz koje perspektive gledaš kome količina minuta više ide u prilog.

Ne kažem da ne treba propitkivat Kine, dapače, al neki osuli drvlje i kamenje ko da je ne znam ti šta uradio. Ni u prošlim ciklusima minutaža Bišćanu nije bila ključni kriterij, igrali su i neki naši koji su u Hajduku bili bez minutaže.

pomozi mi

Ovime ću završit jer debelo odosmo van teme.

Vjerujem da su kriteriji trenerova procjena kvalitete i forme, potreba za određeni sustav (zato npr. iako su i Simić i Beljo u top 6-7 igrača u U21 samo jedan igra jer teško mogu dvije klasične devetke skupa), zalaganje na treninzima ako neko baš pozitivno i negativno iskače

Minutaža nije tolko ključan kriterij u toj dobi a ni njemu, baš je Biuk primjer.

Zaigrao je prije godinu nakon manje od 700 minuta, doduše odličnih, al i dalje manje od 700 minuta u HNL-u, jer je bio u formi.

Možda su Bišćanovi motivi i mutni al evo ja bi ipak prikočio malo.

[uredio Duga cesta - 08. lipnja 2022. u 21:41]