torcida_dalmacija je napisao/la:
El_Presidente2707 je napisao/la:
Zasto se spominje uopce taj begic? Vidin vise voli skupit zuti nego kruva pojist. Jel vridi on ista?
Vidi cijeli citat
Ono kad ljudima vise valje begic koji je ispa iz lige nego nizic koji je kapetan u puno jacem klubu.
Edit:ista stvar je i za Baraca.
Vidi cijeli citat
Glup komentar. Begic je igrao u Kazanu koji je bio medu 4 najbolja kluba u ruskoj ligi, daleko najbolja. Od rata su prestali igrat skoro svi stranci: Uremovic, Begic, Kvarashelia, Dreyer, Haksabanovic, doslovno su sva petorica bila u prvih 11. Plus i onaj koreanac ne mogu se sjetit imena. Igranje u Rubinu i Akhmatu je nebo i zemlja, barem prije rata, ovo poslije nema veze s vezom i ne moze se usporedivati.