HNK HAJDUK SPLIT 2022./'23.

maci97
maci97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2016.
Poruka: 3.832
16. lipnja 2022. u 11:40

ja se slažen, Stipe Biuk u pravom izdanju bi bia prvo pojačanje!

Friends come and go, banners are forever.
Gnok ili Still
Gnok ili Still
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.02.2021.
Poruka: 1.458
16. lipnja 2022. u 11:42

Dugarry_glavom je napisao/la:

Stoper koji igra u Rubinu 4 sezone ne može biti loš!

Vidi cijeli citat

Stoper visok 2m ne može biti brz

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.03.2021.
Poruka: 5.973
16. lipnja 2022. u 11:42

Jameson je napisao/la:

Svileni66 je napisao/la:

Jel Begić taj brzi stoper od 197cm? 🤦
Ako netko igra izvan Hrvatske ne znači automatski da je dobar.

Vidi cijeli citat


Naravno. Nema smisla da igrač koji je jedan od najboljih stopera u Rusiji (prema njihovim medijima) bude automatski dobar i za HNL. 

Vidi cijeli citat

kljuse od 2m nadam se da ima neku brzinu, inače će nas i krstanović kontrirat hahaha

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.03.2021.
Poruka: 5.973
16. lipnja 2022. u 11:48

https://vimeo.com/309322113

evo video begića

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
16. lipnja 2022. u 11:48

Imamo li nadimak onda KLJUSE ako dođe

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
crta
crta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 1.129
16. lipnja 2022. u 11:51

Di je mcml1911 

Jel propo transfer il' još imamo zvir iz lige pet

Nekad alealeština, danas prgava familija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2021.
Poruka: 1.436
16. lipnja 2022. u 11:52

Podolski fala na informaciji,da si nam kap vode u pustinji

Leader
Leader
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.07.2008.
Poruka: 15.230
16. lipnja 2022. u 11:52

Begic se ne cini los samo je pretpostavljam isto sporiji stoper

 

podolski10
podolski10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.08.2010.
Poruka: 3.429
16. lipnja 2022. u 11:53

Luxi je napisao/la:

Podolski fala na informaciji,da si nam kap vode u pustinji

Vidi cijeli citat

Ako saznam sta novog javim. Vise od napisanog ne znam. 

crta
crta
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.04.2022.
Poruka: 1.129
16. lipnja 2022. u 11:55

Daj neko ss Begića iz FMa da vidimo jel valja ili je za kurac

Nekad alealeština, danas prgava familija.
  • Najnovije
  • Najčitanije