Ja podupirem poskupljenje pretplate. Nama je treba ovakav iskorak u tome. Pratkici s pretplatama cemo dobit 2 miseca poslovanja kluba. A s popustom i na rate ko ne moze mu se isplati definitivno. Jasno mi je da ima ljudi koji imaju dicu kojoj kupuju sezonsku i tu se jbga skupi jebena cifra na kraju. Ali ako budu opet neke akcije one na sve tribine po 50 ili 30 kn mi je uzas. U konacnici napravit engleski model di svi imaju pretplate i kad ne mogu jave klubu koji proda njihovu kartu. I da se "sponzorske ulaznice" smanje na minimum.
meduostalom inflacija je ogromna, a to sta nam se PDV smanjia nije Hajdukova "krivica". Lipo je fantom napisa
[uredio horog DP - 10. srpnja 2022. u 18:45]
I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu