HNK HAJDUK SPLIT 2022./'23.

Gotti
Gotti
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.03.2021.
Poruka: 969
18. srpnja 2022. u 13:56

Di je prijenos??

Hvala.

YosemiteSam
YosemiteSam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 2.356
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
18. srpnja 2022. u 13:58

https://www.uefa.com/uefaeuropaconferenceleague/draws/2023/2001688/

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
18. srpnja 2022. u 13:58

Nemoguće vas je upratit jutros😉. Uzbuđen san zbog ždrijeba

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
iluridze_sb
iluridze_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 1.887
18. srpnja 2022. u 13:59

Nadam se da ce nas sreca JEDNOM pogledati i da cemo izvuci Sūduva (LTU) / Viborg (DEN)

Ustat će opet ponosna i jaka
MrRoso
MrRoso
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2019.
Poruka: 1.650
18. srpnja 2022. u 14:01

Bellygunner je napisao/la:

Nemoguće vas je upratit jutros😉. Uzbuđen san zbog ždrijeba

Vidi cijeli citat


Ni najmanje

Sorry ali ne cujem te. Himna lige prvaka tresti u pozadini. Javim se poslije 😁

Ipak ovo 😡 Sve potjerat u karantenu do kraja sezone!
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
18. srpnja 2022. u 14:02

iluridze_sb je napisao/la:

Nadam se da ce nas sreca JEDNOM pogledati i da cemo izvuci Sūduva (LTU) / Viborg (DEN)

Vidi cijeli citat

Pa nas je godinama sralo

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
iluridze_sb
iluridze_sb
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2013.
Poruka: 1.887
18. srpnja 2022. u 14:03

horog DP je napisao/la:

iluridze_sb je napisao/la:

Nadam se da ce nas sreca JEDNOM pogledati i da cemo izvuci Sūduva (LTU) / Viborg (DEN)

Vidi cijeli citat

Pa nas je godinama sralo

Vidi cijeli citat


Hah, to da, ali vise mislim na ova pretkola tik do grupa, tu smo rijetko imali srece

Ustat će opet ponosna i jaka
pape1950
pape1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.12.2013.
Poruka: 923
18. srpnja 2022. u 14:04

Kaze tekst........: je na temelju odšteta zaradio 14 milijuna i 700 tisuća eura, dok je na plaćama otišlih uštedio 5 milijuna eura. Dakle, zasad je ukupno modri klub zaradio 19 milijuna eura i 700 tisuća eura.

Ovog novinara za ministra financija.

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje duznost.......19th50
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
18. srpnja 2022. u 14:05

horog DP je napisao/la:

iluridze_sb je napisao/la:

Nadam se da ce nas sreca JEDNOM pogledati i da cemo izvuci Sūduva (LTU) / Viborg (DEN)

Vidi cijeli citat

Pa nas je godinama sralo

Vidi cijeli citat

Zadnjih 17 godina smo imali dva ili tri teška ždrijeba. Sere nas samo tako al pucamo sebi u nogu. Mogli smo imat koeficijent 20 bez problema

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije