u životu nisan vidija da je neki igrač "proda" ili točnije, doda toliko baluna protivniku u noge, po zemlji i bez da je pod nekim konkretnim pritiskom.
Il grande Giuseppe....
i ispada dobro da je igra samo jedno poluvrime, ne virujen da bi bija ovakav rezultat, a zajeba bi ka i kolege mu, ( naglasak na množinu, i na mikanovića i njegovo uber blesavo izvođenje auta),nije mu to ništa strano, dapače, friško je da nemore friškije.
ko more dočekat sedmi misec tamo dogodine i borbu za superkup,sanjan ga danima, samo još jedna prepreka i osvajanje kupa dili nas o' majke svih bitaka.
[uredio Rizla - 26. listopada 2022. u 22:39]
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak