Karoglanu pohvala za drugo poluvrijeme, kada se gleda sekvenca po sekvenca to je baš bila dominacija i zasluzeno smo zabili 2 gola, a mogao je i još koji.
Sad onaj dio koji nikako ne razumijem, na 3 - 1 ti uvodiš 2 igrača kojima ugovori ističu na kraju godine, ma mislim i da su na treningu top topova to je jednostavno protivno bilo kakvoj strategiji i zdravom razumu da Pukstas i Šarić nisu dobili taj dio umjesto Čoline i Atanasova. Uostalom zašto onda ako već nisi ga planirao uvoditi prije Grgića i Janija, nisi ga dao Budimiru u Albaniju ili Solinu na treninge pa da odigra za njih posto sumnjam da će dobiti priliku protiv Lokomotive.
Možda imaju kakav plan oni koji ja kurca ne kužim, ali meni ovo dalje nije ni približno nečemu sto se može zvati "kvalitetan razvoj mladih igrača".