Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 22.924
29. siječnja 2023. u 19:20

Uvik sam govorija da je u balunu golman jedan od ključnih igrača od kojega sve kreće

Mi godinama nemamo golmana. Jedan Livakovic pa čak i Ivušić su često znali bit prevaga.

Za mi je Sentica ,dobro brani udarce iz vanka al bojim se da je sve ostalo ispod nivoa. Sumnjam da Lučić može gore.

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!! M.Livaja - dok god igram iz ljubavi ,ne opterećujem se.Nikad mi novac nije bia na prvom mistu, igram iz ljubavi !

češalj, kaput, kriva karta.

mislim da bi i šibenik ili gorica bolje odigrali u drugom poluvrimenu protiv istog protivnika, ograđujem se, ne mislim o istima ništa loše, ravnam se prema stanju ljestvice.

za one koji ne prate, a među njih i sam spadam jer prvo mi je teren pa onda sve ostalo,( a iskaznicu sam uzmem svake godine otprilike u veljači), kakvo je stanje brojčanika trenutno.

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Dinko Bilich
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 21.609

frane matosic je napisao/la:

Dinko Bilich je napisao/la:

Zali boze obrane...di je Dinko Bilić da nama kaze kako nam netriba stoper?

Vidi cijeli citat

nije do stopera ni kalika ni bekova ni trenera. prvih 25 minuta se izduralo visoko gore ih se stisnulo,stvorilo finih situacija,no ostalo 0-0. erceg ti zabije,ne potoneš,zabiješ dva poništena iz prekida,u drugome raspad. hladne glave kad budete,možemo u raspravu konkretnije tko,šta je kriv i kako,s kime dalje.

možda dobrodošla pljuska mada je glupo za reć kad si u legitimnom lovu na dinama

Ee moj Dinko nemos ljudima mazat oci...priznaj jednostavno da nam fali 2 stopera klase jedan libero a drugi liva noga...da nam fali jedan visoki zadnji vezni takoder klasa i da nam triba zdravi kalinic u spicu...kalik  borevkovic i grgic klupa....to za pocetak samo...znaci odma vcrs avion poslat po ferra

"tvoj" dinko je stalno na udaru pa u 98% slučajeva ispadne u pravu,to prvo. pa te klase nisu danas nastupale. fale i bekovi i vezni i jedan krilni špic i golman,hbg. u punom sastavu stoperi su uvjerljivo najkvalitetnije u rosteru trenutno.

29. siječnja 2023. u 19:21

Posto vidim 100 usporedbi Leke i Tudora, tvrdoglavi, mazge i slicno, ovo je Lekina druga utakmica!

Torca Kvarner
Pristupio: 25.04.2014.
Poruka: 4.916

Bit će ovo dobro.

Čudna utakmica koja je otišla u ovom smjeru zbog dosta nesreće u prvom poluvremenu. I opet nam golman primi svaki udarac u okvir, to moramo riješiti.

Uglavnom, ovo nam je prvi poraz nakon kolovoza prošle godine. 5 mjeseci nismo izgubili.

Poruka: 1.368

Ili ovako receno- prvo poslozi obranu,w onda kreci dalje, kuca se od temelja gradi, a ne od krova. I da, dosta mi je prica pojedinaca da s ovim kadrommozemo igrat s tri, apsolutno ne mozemo i ako to trener ne vidi onda je lud.

Balonmano1
Balonmano1
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.12.2021.
Poruka: 443
29. siječnja 2023. u 19:22

Nakon cirkusa u drugom poluvremenu, 2 regularna poništena gola padaju u zaborav.

Poznatiji kao Pijo. Veliki katolik i domoljub.
Coney
Coney

Jameson je napisao/la:

Najveca istina, od njega sve krece, pravi golman donosi sigurnost i mirnocu, ne pamtim kad smo to zadnji put imali.